reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

O jaaaa, ale bym wciągnęła kiełbasę z grilla! Teraz całą noc będę o niej myśleć! :p

Facet to taki gatunek, że jak palcem nie pokażesz to się nie domysli. Paulina, marudz, od tego tu jesteśmy :)

Kocham makaron z sosem pomidorowym, smażona cebula i ziołami, oczywiście na ostro! U nad dziś bitki wołowe, kasza i buraczki, jutro to samo :).
 
reklama
Hej ;)

Umówiłam się wczoraj z koleżanką na spacer z dziećmi i co.. zawiało mnie :( gluty, ból gardła. I jeszcze mi się krew z nosa w nocy puściła :/ ehhh chyba w tym tygodniu w biurze nie posiedzę.

Aria a czemu nie będziesz mogła kapusty z grochem w święta? ;)

My dziś na obiad na miasto na hamburgery. Trzeba sprawdzić co tam chwalą.

Paulina nie zazdraszczam. Mój facet to złoto. Ja ostanio leżę, bo na nic siły nie mam, a on wszystko robi. Jedynie zaczyna się buntować na zmianę pieluch, ale tego przy grubszej sprawie zrobić nie mogę :p a moje dziecko na żelazie i robi często, bidula.

Laski a sinupret to można co nie ?
 
Bellina mój to na okrągło w pracy wczoraj pojechał na 6 i do 20. Wiec nie wymagam od niego nie wiadomo czego, bo rzadko jest w domu, poza tym pomaga, gotuje itp. Ale wkurza mnie jak coś ustalamy a on później mówi ze zapomniał. No i teraz martw się sama jak to rozwiązać
 
Tym bardziej nie zazdraszczam. No ale właśnie co zrobisz biednemu chłopu, co cały czas pracuje.

Nianiusia babka zaczepiła, bo to widać ;) mnie w pracy wypytawili już, zanim powiedziałam.
 
Aria no właśnie można spokojnie ;) to taki mit powtarzany na okrągło. Pokarm nie bierze się z jelit tylko z krwi, a przecież we krwi nie masz wzdęć ;)
Ja jadłam i jem nadal wszystko, dosłownie, bo łącznie z bigosem tydzień po porodzie i mała kolek nie miała. Bo kolki to też co innego ;)
 
Hello


U nas ciąg dalszy epidemi :-/ Mąż wstał z bólem gardła a kilka dni temu skończył antybiotyk Martynka dostala katar a nadal jest na antybiotyku a ja dalej wacze z katarem i kaszlem :-(


Bellina nie zgodzę się ze karmiac piersią można wszystko jeść - owszem są dzieci dla których bigos nie zaszkodzi a są dzieci które będą po bigosie przechodzić katusze na temat żywienie po porodzie wiem bardzo duzo bo pediatra która do nas przyjeżdża jak Martynka jest chora jest jedna z najlepszych specjalistek od spraw żywienia w PL i gwarantuje Ci ze wszystko co jesz dziecku dostarczasz, kwestia tego czy dziecka organizm umie sobie poradzić z trawieniem tego co zjadłaś. Masz wielkie szczęście ze Twoje dziecko nie miało problemu z trawieniem i nie przeszkadzało jej co zjadasz ;-) Dużo zdrówka mam nadzieję ze szybciutko wyzdrowiejesz :-)
 
reklama
Do góry