reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

NewMom, przykro mi bardzo. Trzymam kciuki, aby okazało się, że wszystko jest ok.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
NewMom trzymam kciuki.
Lenka też miała asymetria, rehabilitowalismy ją i przeszło. Myślę, że na tym etapie spokojnie da się jeszcze wszystko wyprostowac. Staraj się za bardzo nie stresowac.
 
Ż tego co wyczytałam to odmiana choroby refluksowej którą może powodować pewne zaburzenia fizyczne. Np odcięcie ciała w jedną stronę. Itp

Newmom lekarz wspomniał tobie o tym ?

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
Pediatra stwierdziła że ma trochę przekrzywiona główkę tzn że lubi ja trzymać na jedna stronę a pozatym wyszlismy że skierowaniem do neurologa ,okulisty,gastrologa i na rehabilitacje.A od kilku dni mamy straszne noce i dni bo mały się krztusi slina przez zabkowanie i jest niespokojny.
 
reklama
Moja mala tez tak miała ze się krztusila.zabkowanie strasznie przechodzi.do tego mam problem bo przestala mi jeść .wczesniej jadła ladnie i prawie wszystko .a teraz co jej nie dam to wypluwa i sie bawi tym jedzenie. Dobrze ze chociaż mleko pije ale przeciez samo mleko to za malo .czy któraś z mam tez tak miała?
 
Do góry