reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Tez mamy spadek apetytu.Tylko mleko , kaszka,banan,chrupki a zupki to zje parę łyżeczek ale prawie każde karmienie to walka o każda łyżeczkę.
 
reklama
czesc dziewczyny to i ja troche popowiadam o malym
raczkowanie zaczal w polowie lipca teraz staje przy meblach ale jeszcze sie nie puscil, za to switnie mu wychodzi wchodzenie po schodach

drzemka od jakiegos czasu tylko jedna wiec bywa ciezko

jadkiem jest strasznym wszystko mu smakuje - chyba mu kupie jakis pettiblock bo mnie z torbami pusci ten glodomor :) naszczescie mimo to wazy 9 kg wiec az takim klopsem nie jest i daje rade jeszcze go utulic do smu

cycek oczywiscie w nocy przy kazdej pobudce i na dobranoc na lepszy sen tak ok 20.30 i 0 21.00 laduje u siebie w lozku, jak byl mlodszy i lzejszy to karmilam go w fotelu i za kazdym razem odkladalam do lozeczka teraz karmie w lozku i czasem tak razem zasypiamy

do pracy narazie nie wracam, planuje roczny urlop wychowawczy

chrzciny u nas moze na roczek a moze na boze narodzenie

maly jest podroznikiem i zwiedzil juz polskie gory byl tez dwa miesiace nad morzem i weekandy na mazurach
 
Ja to akurat te wakacje to w domu .nie wyobrazalam sobie jakos wypadu gdzies dalej z mala .ze względu na to ze szybko jej sie nudzi siedzenie w jednym miejscu .wiec podróż w foteliku pare godz odpada .jak narazie .moze przyszly rok .oczywiście lubi jeździć autem ale nie za dlugo no i nie lubi fotelika za bardzo .poprostu moje dziecię lubi swobodę .wlasnie nabila sobie kolejnego guza .jeden ledwo sie zagoi pojawia sie kolejny.do tej pory nie musiałam nic przed nią chować .poprostu nie ruszała a dzisiaj cos sie zmienilo .rano zaczela bawić się ziemia z kwiatka później czepila sie lisztew przy podlogowych i zaczela je obrywać .a pytanko czy wy juz sadzacie swoje maluszki na nocnik ?
 
my nad morze mamy poltora godziny wiec mlody spokojnie dal rade to samo na mazury, a do zakopca jechalismy pociagiem cala noc wiec jakos dalismy rade

moj nie lubi wozka i to jest dramat, czuje ze jak zacznie chodzic to spacery beda na nozkach
 
Moja lubi wózek ale jak zaprobowala chodzenie to ucieka z niego .a na nóżkach to jest tak ze idzie tam gdzie nie wolno .ucieka.do tego kaluze uwielbia musi wszystkie zaliczyć bo jak nie to wrzask.wolalam jak jeszcze nie chodzila .hihihi.
 
reklama
Mój synek sadzany na nocnik byl od 8 miesiąca. Od tamtej pory kupkę w pampersa zrobił mi chyba ze 3 razy ;) no i sadzam go po każdym spaniu na siusiu. Jak było lato to chodził bez pampersa i częściej go sadzalam na nocnik, ale teraz jak więcej ubrań to już mi się tak często nie uśmiecha go rozbierać i ubierać...
 
Do góry