reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Hej
Miło że znowu coś tu się dzieje
Mój waży najpewno ponad 8kg i ma około 70cm ,

Ja z rozszerzeniem diety?? Co podajecie i jakie ilości???
Ja dziś po raz drugi dałam parę łyżeczek marchewki, ale kiepsko idzie to jedzenie i jutro chyba zrobię przerwę bo już 2 dzień nie zrobił kupki a to mu się nie zdarzyło na mm
Nie wiem czy to nie zawczesnie w poniedziałek kończy 5 miesięcy
Ja dla swojej już wszystkie warzywa i owoce. Czasami daje nawet trochę mięska i je normalnie ;)
 
reklama
Hej u nas waga 6.6 ubranka 68 ,zaliczone trzy szczepienia w kwietniu pierwsze pneumokoki a październik meningokoki Dietę zaczynamy w 5 mc od kleiku kukurydzianego na moim mleczku aby przyzwyczaić małego do łyżeczki a przy tym nie zabrudził wszystkiego w kolo
 
Mamma mieszkam w Newark koło Nottingham:) A ty?
A co do szczepień po rotawirusach bolał go brzuszek a po meningokokach miał goraczke
Ale wiedziałam ze moze mieć bo połowa dzieci Po tym szczepieniu gorączkuje. Pielegniarka kazała mu dac paracetamol zaraz po przyjściu do domu i pozniej jeszcze dwa razy co 4-6 godz i rzeczywiście gorączka mu przeszła po tych 3 dawkach ale stresa mialam. Ciesze sie ze to juz za nami:)
Moj skończył 4 miesiace 3 dni temu, wiec jeszcze za wczesnie na nowe jedzonko
 
Moj juz 5 miesiecy skonczyl ale pije tylko moje mleko. Jeszcze nigdy nic innego nie dostal. Czekam do pol roku i startuje z blw [emoji6] zobaczymy jak to bedzie.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mamma mieszkam w Newark koło Nottingham:) A ty?
A co do szczepień po rotawirusach bolał go brzuszek a po meningokokach miał goraczke
Ale wiedziałam ze moze mieć bo połowa dzieci Po tym szczepieniu gorączkuje. Pielegniarka kazała mu dac paracetamol zaraz po przyjściu do domu i pozniej jeszcze dwa razy co 4-6 godz i rzeczywiście gorączka mu przeszła po tych 3 dawkach ale stresa mialam. Ciesze sie ze to juz za nami:)
Moj skończył 4 miesiace 3 dni temu, wiec jeszcze za wczesnie na nowe jedzonko
A moja za 4 dni skończy 5 mies , mi chcą dać małej jakaś szczepionkę 5w1. I już sama nie wiem czy iść na te szczepienia czy nie. My mieszkamy w Bradford
 
Mamaa no niestety decyzje musicie podjąć sami, a co mysli o szczepieniach Twoj facet?
No to prawie po sąsiedzku mieszkamy:)
 
Hej dziewczyny szczepieni temat rzeka...
Ja szczepiłam 6w1 i pneumokoki i pierwszą dawkę dostała po 4 miesiącu. Teraz następne 23 i już się stresuje...
 
reklama
Moj synek zniósł narazie wszystkie szczepienia bez problemu żadnych wysypek gorączek wzmożonego płaczu czy marudzenia
 
Do góry