reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Hej
Mój dopiero w tym tygodniu zaczął się przewracać z pleców na brzuchu i ciągnąć nóżki do buzi, dużo jest opóźnieniony co do waszych maluszków... ??????
 
reklama
Spokojnie u nas tez udało się Borysowi samodzielnie wykonać 1 obrót na brzuch kiedy byłam w kuchni, wiec nie wiem jak ;-) teraz próbuje ale nie wychodzi ;-) jednego dnia robi to uparcie ale widać, że nie wie jeszcze co zrobić z tą rączka na której leży na boku no o głowę za bardzo odchyla do tylu wtedy ;-)
Każde dziecko pewnie robi to w innym czasie o ile nie jest stale prowadzone przez jakiegoś fizjoterapełtę :-)

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki za odp.
Moje pierwsze dziecko i nie mam doświadczenia :-)
Już bym chciała żeby siedział.
A ja u was z ząbkami? My narazie czekamy i zaobserwowałam że go dziąsła swedzą, i dzisiaj ciotka zasugerowała mi że powinnam smarować je jakoś maśćią
Jak to było u Was?
 
My mamy juz prawie 2 ząbki. Jedna 1 na dole być bardzo dobrze widoczna, druga malutka.
Polecam mac Dentinox daje ulgę od razu. Ale można tylko 3 razy dziennie smarować.
Próbowałam na swoich dziąsłach i faktycznie fajny efekt. Kupiłam tez inna ale zero efektu tylko smak dobry....

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie zero zębów ale zaśliniona po samego pampersa :) o też rzadko się przewraca. W ogole ona nie lubi na brzuchu leżeć jak tylko ją położe to od razu płacz...
 
No mój jak się przewrócił a nie raz tak ma kilka prób i mu się uda to tak się cieszy i taki błysk w oku ;-) aż miło popatrzeć :-)
On lubi ćwiczenia, już jesteśmy po serii rehabilitacji i teraz idziemy na kontrolę ale rehabilitantka jest zadowolona z postępów więc pewnie na tym się zakończy
 
Śliwka nie martw sie, w ogóle nie opóźnione moja co prawda obraca sie już ładnie i pelza, ale my na początku mielismy rehabilitacje i to pewnie też przyspieszylo rozwoj ruchowy. Dopiero od 1'5 miesiaca nie ćwiczymy więc pewnie pojdzie teraz wolniej. Moja nie wkłada jeszcze nóżek do buzi ale bez stresu na wszystko mają czas. Patka moja uwielbia leżeć na brzuchu choć teraz kiedy potrafi zmienic pozycję to sie rączeh ciagle.intensywnie kotluje tak bym to nazwala.
A no i moja nie dość, że szczerbata to jeszcze łysa! Boje sie, że nigdy jej włosy nie urosną :p
 
reklama
Do góry