reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Konsultowalam się tez z innym lekaezem Tekila i poparł panią doktor. Przy takim niejadku jesli dobrze toleruje wprowadzamy wcześniej chciaz szczerze mowiac jej i tak nic poki co mocno nie posmakowalo. Na razie jadla marchew ziemniaki jablko i kaszke i szalu nie ma
 
Cześć dziewczyny
Mój synek 6.02 skoczył cztery miesiące i waży około 7,650 i do tej pory ładnie zjadał 150ml mleczka tak 6/7 razy na dobę.
Od dzisiaj jakby mu było mało i płacze po jedzeniu, oczywiście nie po każdym posiłku.
Czy podajecie już porcje 180 ml??????

Mój ma jeszcze problemy z ulewaniem ale jutro chyba spróbuję mu dać 180 bo nie chce go godzić a ładnie szybko rośnie więc może już tyle potrzebuje
 
Sliwka ja karmie piersią wiec nie mam pojęcia ile mały wypija sam sobie młody dawkuje ile chce wypić w nocy dwa razy się budzi i raz ciągnie godzinę innym razem 15 minut ważne ze rośnie

wagę urodzeniowa mieliśmy 2.8 w połowie stycznia waga 5.6 za dwa tygodnie kolejne szczepienie wiec pewnie ma ponad 6 kilo ( ubranka juz 68 nosimy)

Mon to be moim zdaniem tez za wcześnie na takie jedzenie rozumiem jakiś kleik ryzowy marchewkę dynie czy jablko ale jakie zboża jakie mięsko może chlebek z wędlina masz mu podać boże co za lekarka
 
Mom to be ja też uważam, że duzo za wcześnie ma takie jedzenie. Lekarze nie do konca mają wiedzę na temat wprowadzania.nowych.pokarmów. Może skonsultuj się z dietetykiem. Jestem jeszcze w stanie zrozumiec warzywa, owoce, kleik ( choc i z tym poczekalabym przynajmniej do 5 mca ) to juz mięso i zborze? Takie dzieci nie do konca mają dojrzały uklad pokarmowy więc po co go obciążać?
Inka może faktycznie potrzebuje więcej, zrób wiecej zobaczysz.
 
Mom moj ważył 4200 jak sie urodził a teraz cos koło 6kg dopiero, w dodatku ma refluks co nam nie ułatwia w przybieraniu. Twoja wcale taka mała nie jest najważniejsze ze systematycznie przybiera, nie wszystkie dzieci sa tłuściutkie, te chudzinki tez moga byc zdrowe:) A na którym centylu jest cora?
 
reklama
Wzrost 10 waga 3 wiec tak kiepsko. Coz ja medycyny nie skonczyłam wiec zaufam 2 pediatrom ktorym się to udalo. Na temat rozszerzania diety krąży wiele mitów a szczególnie w naszym kraju wytyczne zmieniają się co roku. Nie jest to łatwe ale tez duzo czytam. Są np produkty zbożowe bezglutenowe ktore spokojnie można po 4miesiacu podawać a co do mięska to zaleca się od 5 i ja tez jeszcze trochę poczekam bo przecież wszystkiego na raz nie wprowadzę więc myślę ze do 5tego nam zejdzie. A co do warzyw to pięknie nam regulują metabolizm co bardzo mnie cieszy:-)
 
Do góry