reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Ja dostałam tą książkę na gwiazdkę właśnie, zamierzam się niedługo za nią zabrać, chociaż rozszerzać dietę będziemy dopiero po szóstym miesiącu.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Po czwartym mc widziałam kaszki i deserki wiec będę chciała wszystkie wypróbować zobaczymy co mu będzie smakować
 
Wiesz Pati ja wzięłam urlop roczny wiec dopiero październik :laugh2:może dłużej jak uda się córkę zmajstrować albo spróbuje przekonać mojego ze roczne dziecko musi być przy mamie i nie można go dać pod opiekę babci tymbarskiej ze nas w domu nie ma prawie 11 godzin bo dojeżdżamy do pracy 30 km. Chciałabym iść na ten bezpłatny urlop a potem małego pościć do przedszkola aby nie umknęła mi żadna chwila z tego czasu gdy najwiecej się dzieje:happy2:
 
Po czwartym mc widziałam kaszki i deserki wiec będę chciała wszystkie wypróbować zobaczymy co mu będzie smakować
To ze są produkty od 4 m.ż. wcale nie znaczy że jest dobrze je tak wcześnie wprowadzać. Przy córce zdecydowanie za wcześnie zaczęłam. Teraz już się edukije w tym temacie by nie popełnić takich błędów.

Napisane na SM-G361F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bardzo nie chce wracać do pracy wolała bym zostać z małą w domu ale mój jest uparty. Jeszcze zobaczymy jak to będzie...
 
Ja dziewczyny mam do grudnia ma macierzyński bo za dwójkę dłuższy ale ja akurat chciałabym wrócić do pracy alechyba nie będę miała z kim zostawić i będę zmuszona posiedzieć. Ja moim będę coś wprowadzać ok 8 miesiaca. Zastanawiam się tylko nad jakimś kleikiem do mleka co by ominąć nocne karmienie

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja chetnie wrócę do pracy we wrześniu na 4 godz.chociaz przyznam ze troche sie martwię czy mały sie zaaklimatyzuje w żłobku bo rożnie to bywa. Z córa siedziałam długo w domu bo myslalam ze tak trzeba ale nie wspominam tego czasu najlepiej. Ale wiadomo plany planami a zycie pokaże :)

Patrish ty karmisz piersią wiec Wiktor nie potrzebuje innego jedzonka do 6 mz.
 
reklama
Aga dzięki za wskazówkę :happy:on teraz zrobił się jeszcze większym głodomorem i wola meme co dwie godziny wiec się zastanawiam czy mi tego pokarmu starczy .Moj juzna czarna godzinę kupił enfanil1 No i oglądał te kaszki mówi ze kupi śmieje się ze pewnie sam chce zjeść bo deserki zachęcające i te kolorowe słoiczki człowiekowi ślina leci jak czyta malinka z brzoskwinka mniam mniam Ja z Wiktorkiem chce siedzieć jak najdłużej tyle lat na niego czekałam :oo2: moja siostra z swoimi chłopakami już czwarty rok w domu
 
Ostatnia edycja:
Do góry