reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

My się karmimy .Naj gorsze jest to ze gardło boli i jakcesoria kaszle młody się zrywa pije syropy biorę tabletki picie mam przy łóżku żeby jakurat poczuje Laskowski to się napić a i wybieram do innego pokoju jakurat musze juz tak bardzo kaszle masakra
 
reklama
Agica współczuję u mnie siostrzenica i szwagier chorowali parę dni temu masakra z tym ze oni odrazu lekarstwa a w twoim przypadku gdy karmisz piersią napewno gorzej z lekarstwami .Mój pojadł i niechce mu się spać a mamusia ledwo co źipie a tatuś nawet nic nie słyszy ani nie reaguje tak mocno spi wrrrr masakra dobrze ze chociaż cora ma na 10 do szkoły to może rano choć do 8 pospie
 
Bardzo wam dziewczyny współczuję. Agica kola i paluszki !!
My jednak dzwonimy do rehabilitanta, mloda ma leciutko podwyższone napięcie i mimo, że jest bardzo delikatne to jednak wole żeby cos z tym zrobil niz dziecko ma sie męczyć. Widac to po tym, ze przy reakcji trakcji dzwiga nie tylkp glowe ale tez podciaga się na raczkach
 
Co do leżenia na brzuszku to moja też w ogóle nie chciala az przyszedł taki dzień ze pięknie zaczęła lezec i głowę podnosić. Chyba dorosła do tego. My po kolejnych szczepieniach jesteśmy. Następne w styczniu
 
Mom to u nas to samo, tylko czasami leci na jedną strone i sie przewraca, ta jedna strona bardziej napięta, nic poważnego kosmetyka tylko :)-ale skoro moge dziecku ulżyć to czemu nie.
My dzis po pneumokokach nastepne tez w styczniu. czego moge sie spodziewac po tym szczepieniu ? tez marudzenia, sennosci ?
 
Wiktorka, pięknie twoja mała trzyma pozycję już! W ogóle śliczna z niej dziewczynka :)

Wczoraj po raz pierwszy byliśmy na rehabilitacji. Wygląda na to, że długa droga przed nami. Mam tylko nadzieję, że Julka będzie współpracować, wczoraj całkiem nieźle dawała radę, biorąc pod uwagę jaki z niej zlośnik. Trzymajcie mocno kciuki, żeby szybko dogoniła poziom dzieci w swoim wieku.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asymetrię. Skraca jedną stronę, a w dodatku już sobie wyrobiła nawyki jak obejść to, co dla niej niewygodne. I tak na przykład odchyla główkę nienaturalnie do tyłu, żeby osiągnąć pozycję, spina ramiona i barki, mało pracuje mięśniami brzucha.
Okazuje się, że źle ją podnosiliśmy i nosiliśmy. Może gdybyśmy wcześniej wiedzieli to by sobie tak tych swoich obejść nie utrwaliła. Z drugiej strony rehabilitantka mówi, że przy asymetrii mało kto kieruje na zajęcia wcześniej niż przed ukończeniem trzeciego miesiąca.

Napisane na MotoG3 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wiola nie przejmuj sie, na pewno bedzie dobrze. z tym noszeniem to na dwoje nabka wrozyla, nam ortopeda kazal nosic młodą na pionowo. A jak zauwazylas ta asymetrie?
 
Do góry