reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

reklama
Persea trzymam kciuki :-) wszystkiego dobrego :-) :-) :-)

A ja kurczę od trzech dni śpię w nocy!!!!!!!! Alleluja!!! Po miesiącu moje leki zaczęły działać! A mój mąż straszy mnie, że to nie leki tyko organizm się do porodu szykuje i chce żebym miała siły rodzić :-) wstaje rano zadowolona a on-oj na mój gust to jeszcze dwa trzy dni i rodzisz.....taka wyspana :-) :-) :-) chyba go pogryzê! :-)

W ogóle to mnie przez to energia roznosi ale twardo raczej leżę bo trochę mam stracha ha hd :-) :-)!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A do mnie ostatnio wszyscy mówią o jeszcze pani nie urodzila. I krew mnie zalewa, co mam mowic? Ze co urodzilam i spowrotem ją tam włożyłam. Też juz bym chciała żeby wyszła ze mnie
 
A do mnie ostatnio wszyscy mówią o jeszcze pani nie urodzila. I krew mnie zalewa, co mam mowic? Ze co urodzilam i spowrotem ją tam włożyłam. Też juz bym chciała żeby wyszła ze mnie

Wiktoria ja nie wychodziłam z domu dwa dni bo mój miał wolne wiec 9n wszystko ogarniam dziś wyszłam na zakupy i słyszę ten tekst pani jeszcze nie urodziła ile to pani jeszcze będzie chodzic nie było widać pani dwa dni i myśleliśmy ze pani juz urodziładnie takie teksty juz mnie z lekka WKUR....... Jak urodze to zobaczą ze juz urodziłam a nie nona stop takie pytania.


Beatka powodzenia na wizycie żeby okazało się ze juz pare godzin no dobraz dni i juz przytulic maleństwo.


Persea powodzenia trzymam kciuki .
 
Persea kciuki zaciśnięte :)
Betka bėdzie dobrze:)
A ja oficjalnie jestem gotowa na przyjęcie maluszka. Wszystko czeka gotowe w końcu;)
Aaa Tekila w końcu śpisz nawet nie wiesz jak się ciesze za Ciebie:) po tylu miesiącach bezsenności to pewnie wielka ulga:)
 
reklama
Do góry