reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Co 3 dni mam robić ktg Ale czasem sobie częściej prywatnie jak mi tak daje cały dzień popali albo ląduje na izbie przyjęć. tylko że jak robią mi ktg to ona się uspokaja a jak wracamy do domu to znowu zaczyna. jest kompletnie nieprzewidywalna.

Mam nadzieję, że jak zacznie się poród to będzie jasno widać, że to to;)
 
reklama
Tekila no tego się też boje, że mój nie odnajdzie się jako ojciec. Pozostaje czekać :)
My też długo czekaliśmy, a teraz ja mam głupie myśli. co mnie ostatnio martwi to te bóle w klatce piersiowej takie nerwobole, myślicie że to normalne?
 
Nerwobóle no to nic innego jak reakcja organizmu na stres... więc normalne raczej :-)
Tzn ja się nie boję, że mój mąż sobie nie poradzi :-) ja raczej się o siebie boję :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj od chyba 18 nie moglam wejsc na bb i teraz dopiero czytalam co pisalyscie..jakas awaria byla czy ja tylko nie moglam?
Ja juz za dlugo czekam z tym gotowym pokojem torbami i wszystkim ze tak jak bylam spokojna w miare teraz tez mam mysli,ze sie boje porodu ze nie bede umiala sobie poradzic z takim malenstwem itd...
Wiki a nerwobole to mnie mecza kilka lat wiec wiem co to za ból...taki opasajacy od klatki piersiowej na plecy.
Rano mam wizyte trzymajcie kciuki zeby powiedziala ze cos sie ruszy bo sie zalamie to moja ostatnia wizyta!
 
Persea powodzenia!
Były wczoraj problemy faktycznie z forum...
Ja też mam takie mieszane uczucia już, z jednej strony bym chciała, z drugiej trochę się boję. Pocieszam się, że już niedługo...
 
reklama
Do góry