reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Patish mi jedyne o co chodzi, że nie ma co się na zapas stresować, bo 4 cm szyjka nalezy raczej do długich. A stres też zbyt dobrze nie robi na ciąże :) Lekarz wie co dla Ciebie dobre, bo zna przypadek dokładnie i od początku.

Wiktorka ty to sobie wykraczesz to przenoszenie :D hahaha
Całą ciążę się nie oszczędzam to teraz trochę poleniuchuje , ale bez przesady nie chcę się odleżyn nabawić
 
reklama
Ja mam wizyte 23 i moj nie mial wątpliwości, że sie zobaczymy :p a l4 wypisal mi do 14 października czym mnie zdenerwowal bo ja tak dlugo w dwupaku chodzic nie chce !
Jeśli 88 to rocznik to bez problemu dobrniesz do 40 tygodnia wiem że pewnie wolisz szybciej . najważniejsze aby nasze pociechy były zdrowe nieważne w jakim tc będziemy rodzić
 
Ha ha dobre Tekila:)
A swoją droga wyobrażacie sobie swoich mężów jak rodzą! :szok:
Haha wystarczy, że czasami słyszę jak sapie w toalecie :p

Śniło mi się dziś, że się zaczęło i chciałam wziąć mojego rogala do szpitala :p
Jestem dziś po badaniach, hemoglobina 13,4 :) ostatnią wizytę mam w poniedziałek i to już będzie chyba ostatnie spotkanie z moim lekarzem.
 
Mi najbardziej daje w kość zgaga i oblewające mnie poty. Brzuch wcale nie tak wysoko a zgaga przeokrutna, zresztą towarzyszy mi z małymi przerwami przez całą ciażę :( No, ale bliżej niż dalej, a dziś pełnia, może kogoś na forum ruszy :)
 
Mi najbardziej daje w kość zgaga i oblewające mnie poty. Brzuch wcale nie tak wysoko a zgaga przeokrutna, zresztą towarzyszy mi z małymi przerwami przez całą ciażę :( No, ale bliżej niż dalej, a dziś pełnia, może kogoś na forum ruszy :)
Boziu ja w życiu zgagi nie miałam,kaca zresztą też
 
reklama
Patrish skurcze fakt faktem man rzadko, dzis mialam takie od krzyża, wczoraj taki mocny. Tak to twardnienie brzucha i bol jak na okres który niestety towarzyszy mi juz bardzo czesto
 
Do góry