reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Pazdziernik 2016

reklama
teraz jestem już po 37. Wydaje mi się, że 4,5 to taka norma ogólnie ciążowa, ale mogę się mylić. Po pierwszych wyczuwalnych skurczach skróciła mi się do 2 - 2,5 cm a ostatnio do 1,5. Z córką na patologii miałam rozwarcie na palec i tak 12 dni sobie byłam a i tak nic nie ruszyło dopiero po oxytocynie, dlatego dziwie się, że cię straszy, że mogłabyś urodzić wcześniej, no ale nie znam się, lekarzem nie jestem to nie wiem :)
 
tzn. to "straszy" to było do Patrish, bo to jej kazał lekarz leżeć. Mi ostatnio moja powiedziała, że nie znam dnia ani godziny, ale, że 20 pewnie sie jeszcze na wizycie spotkamy, więc obstawiam, że jeszcze nie ten weekend :)
 
teraz jestem już po 37. Wydaje mi się, że 4,5 to taka norma ogólnie ciążowa, ale mogę się mylić. Po pierwszych wyczuwalnych skurczach skróciła mi się do 2 - 2,5 cm a ostatnio do 1,5. Z córką na patologii miałam rozwarcie na palec i tak 12 dni sobie byłam a i tak nic nie ruszyło dopiero po oxytocynie, dlatego dziwie się, że cię straszy, że mogłabyś urodzić wcześniej, no ale nie znam się, lekarzem nie jestem to nie wiem :)
Może to że względu na mój wiek,mam 37 lat a to moja pierwsza ciąża i chcielibyśmy rodzić siłami natury a nie cc a dodatkowo gdzieś wyczytalam że część ciąży po 37 roku życia kończy się już na 37 tc do 40 mało dziewczyn dochodzi (podobno to samo jest w przypadku bardzo młodych mam)
 
Ostatnia edycja:
tzn. to "straszy" to było do Patrish, bo to jej kazał lekarz leżeć. Mi ostatnio moja powiedziała, że nie znam dnia ani godziny, ale, że 20 pewnie sie jeszcze na wizycie spotkamy, więc obstawiam, że jeszcze nie ten weekend :)
A wiesz mój wyznaczył mi wizytę na 28 września i mówi że ma nadzieję że się zobaczymy ale zabrzmiało to mało przekonująco albo ja już mam jakieś omamy słuchowe
 
Ja mam wizyte 23 i moj nie mial wątpliwości, że sie zobaczymy :p a l4 wypisal mi do 14 października czym mnie zdenerwowal bo ja tak dlugo w dwupaku chodzic nie chce !
 
reklama
Patish mi jedyne o co chodzi, że nie ma co się na zapas stresować, bo 4 cm szyjka nalezy raczej do długich. A stres też zbyt dobrze nie robi na ciąże :) Lekarz wie co dla Ciebie dobre, bo zna przypadek dokładnie i od początku.

Wiktorka ty to sobie wykraczesz to przenoszenie :D hahaha
 
Do góry