reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

widzę ze wszędzie podobnie, śmiac mi się chciało gdy szwagierka wymyśliła z kupi taki śpiwór bez nóżek po podobno wygodniejszy( tez jest w ciazy ) etc a ja się pytam jak będzie dziecko w samochodzie przywozic skoro fotelik nawet ten dla niemowlaczków ma pasy medzy nozkami to mówi ze w śpioszkach i spodenkach a potem będzie przekładać do wózka do śpiworka to się tylko w głowę stuknęłam. wszyscy do samochodu zima pakują się w kurtkach o ona będzie dziecko w spodenkach przewozić a potem wykładać koszmar. Nie będę się z nią wykłócać co lepsze bo mi szkoda nerwów zresztą ona uważa ze jej przyjaciółki zawsze dobrze jej doradzają tylko chyba zapomina ze one rodziły jak było ciepło a my mamy terminy na pozna jesień i zimę
 
reklama
Patrish ja mam taki kombinezon ale ma ukryte dziurki na pasy ;)

no i generalnie przy crash testach zawsze jest zaznaczone ze dziecko w foteliku powinno być bez odzieży wierzchniej. .. ale nie znam osoby która by ściągała kurtkę dziecku za każdym razem jak gdzieś jedzie...

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj tez ma dziurę na pasy. Przeciez w krotkie trasy nie będę dziecka rozbierać jak wariatka :p
Ja jeszcze wam powiem, ze ze strony mojego to stukali sie w głowę, że ja prywatnie do gina chodzę i usg na kazdej wizycie mam... bo niby wystarczy 3-razy.
 
Patrish ten kombinezon z h&m śliczny:)
Ja na razie kupię kombinezon 62 szczególnie, że moja córcia ma być podobno nieduża.


boje sie tylko tych ściągaczy na raczkach i nóżkach aby małego za bardzo nie opinały a te na zalando widać ze nie są na tak duzy ścisk wiec mam dylemat dodatkowo maja lapki i stopki a cala wnętrze to bawelna a nie poliester

dwa jeśli chodzi o rozmiar to zdaje sobie sprawe ze na pewno pierwszy miesiąc nie wyjdę z małym na spacer a jedynie będzie "werandowany"wiec się zastanawiam nad tym 62 bo może się okazać ze go nie wykorzystam w 100%
 
Ostatnia edycja:
Moj tez ma dziurę na pasy. Przeciez w krotkie trasy nie będę dziecka rozbierać jak wariatka :p
Ja jeszcze wam powiem, ze ze strony mojego to stukali sie w głowę, że ja prywatnie do gina chodzę i usg na kazdej wizycie mam... bo niby wystarczy 3-razy.

my odrazu zdecydowaliśmy ze będziemy chodzić prywatnie do lekarza z najlepszego szpitala. Za każdą wizytę place 120 złotych i mam nadzieje ze będę miala przy porodzie porzadna opiekę w koncu przez ten czas gdy jestem w ciazy zostawię u niego ponad dwa tysiace
 
ja tez sie zastanawiam nad kombinezonem bo będę rodzic prawdopodobnie pod koniec października wiec małego w kombinezonie pewnie będę wynosić ze szpitala wiec mam dylemat czy 62 kupić i korzystac z niego do konca roku a potem kupić coś większego czy odrazu na cala zimę kupić 68

widziałam coś takiego
Link do: Kanz Kombinezon zimowy - doeskin - Zalando.pl

Link do: Watowany kombinezon

popatrze jeszcze na C&A i w next i chyba musze cos wybrac do konca przyszlego tygodnia
Te same kombinezony ogladalam haha i ten z zalando i ten z hm:) ale kupie chyba taki inny bo wpadl mi w oko
 
Ja tez chodze prywatnie bo mam do tego prawo a poreszta mieszkam pare metrow od niego i jak cos sie dzieje czy to piatek czy niedziela jak zadzwonie a cos by sie działo mowi zeby przyjsc to zbada czy usg zrobi nawet jak by siec w nocy działo to tak samo
 
Ja mialam nadzieje ze moja mama przyjedzie i pomoże ale nogę złamała :( moze później sie uda :) Przy córce bardzo mi pomogła nie przy małej ale w domu, pranie, prasowanie i gotowanie mialam z głowy :) tym bardziej ze mała to diabeł wcielony non stop sie darła :(
Co do prezentów koleżanka ktora organizowała baby shower zarządziła zbiórkę pieniędzy:) i super bo mam upatrzony używany wanienko- przewijak a szkoda mi juz kasy wydawać...
 
U mnie sie w sumie nikt jeszcze nie wtraca,tesc kupil wozek dla malego reszte wszystko my sami ciuszki meble itd moja mama nie mieszka w pl ale przyjedzie zaraz jak urodze a tesciowa tez chce urlop wziac zeby pomoc ale chce zeby byly w razie co pod ręką najpierw jedna potem druga bo meczace byloby gdyby dwie jedna przez druga sie mi tu plątały:p
 
reklama
Ja kupiłam taki w smyku rozm 68 bo sama niewiedziałam czy 62 czy 68
20160903_164450.jpg
 

Załączniki

  • 20160903_164450.jpg
    20160903_164450.jpg
    390,1 KB · Wyświetleń: 279
Do góry