reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernik 2016

Betka ja mialam wywoływany wiec siedziałam w szpitalu jeszcze przed :( ale z tego co pamietam skurcze musza byc silne, regularne co 5 min i trwać około 1 min , zreszta zawsze mozna zadzwonić do szpitala i oni zdecydują:) ale jak znam siebie to ja pojadę jak tylko pierwszy skurcz sie pojawi:)

Poziomki ja mysle ze ty bedziesz idealna do tej pracy:)

Wiktorka ja tez we wrześniu ide na macierzyński :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej :-) przyjechały do mnie dziś te ciuszki z tej paczki z allegro :-) nawet powiem Wam, że nie odbiegają od zdjęć :-) może z dwie bluzeczki są takie średnie, ale na 40 ciuszków to naprawdę jest ok :-) właśnie je piorę, żeby je odświeżyć ale wiadomo później jeszcze raz je będę prała :-) :-)
I co ciekawe mój wózek, który miał być na koniec sierpnia już jest do odbioru! Masakra nie wiem gdzie mam do upchnąć wszystko, bo mam z balkonu mnóstwo rzeczy w domu bo nam remontują :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Coś Ty! Te rzeczy to akurat na 3-6ms :-) właśnie sprawdziłam, że nie mam nic prawie na początek...mam 2 spioszki 56, jeden pajac 56, 2 spioszki 62 i jeden pajac, 2 body 56, 4 na 62, i dwa kaftaniki na 62.......
Się złamałam bo wydawało mi się, że tyle tego już mam.... jeszcze fajnie jakby to pasowało jedno do drugiego.....

Łóżeczko niestety jeszcze nie wybrane jak i całą reszta :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiktorka i dobrze ze L4 trzeba się cieszyć tym czasem i przygotować na dzidziusia

Just chyba min 8 h bez jedzenia.

Betkaa ja w dniu terminu miałam cały wieczór skurcze. Pojechałam w nocy i wróciłam z kwitkiem że wszystko zamknięte. Dwa dni później już wiedziałam że tamte były przepowiadajace, a te są porodowe. Byłam pierworodka i zastanawiałam się nad tym samym. Skurcze porodowe są regularne co 10,5,4,3 minuty. Muszą trwać min godzinę wtedy już można jechać. No i nie przejdą po prysznicu.

 
Betka nawet ja byłam w szpitalu z fałszywym porodem;) czasem skurcze przepowiadające sa tak silne i regularne ze można pomylić. Jeżeli do szpitala noe masz 50km i nie krwawisz itp to spokojnie czekaj aż skurcze bedą co mniej niż 10 min.

Agica tak myslisz?

Tekila to czeka Cię jeszcze przyjemność zakupowa :)





http://lbdf.lilypie.com/UYdOp1.png
 
Dzieki za odp dziewczyny z tymi skurczami,bo wole wiedziec m.in od Was bo tego doswiadczylyscie,do szpitala mam z 10min drogi autem takze blisko
 
Betka no to z pierwszym porodem nie masz się co spieszyć. Co najmniej co 10 min skurcze (ja jechałam jak mialam co 5) przez godzinę albo dłużej. Bo i tak ci zejdzie kilka godzin e szpitalu. A lepiej być w domu jak masz tak blisko.

 
reklama
Betka no to z pierwszym porodem nie masz się co spieszyć. Co najmniej co 10 min skurcze (ja jechałam jak mialam co 5) przez godzinę albo dłużej. Bo i tak ci zejdzie kilka godzin e szpitalu. A lepiej być w domu jak masz tak blisko.

Wlasnie o tym samym dzis rozmawialysmy w szkole ze czasem panikuja i jada od razu do szpitala a to jeszcze czaaasu a czasu do porodu:) chyba ze tez spanikuje i liczyc nie bede umiala nawet:D
Poziomkiii okk bedziecie liczyc ze mną:D;)
 
Do góry