reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Gratulacje dla wszystkich rozpakowanych:)

Evvula tak w Lublinie,na Staszica.

Dream trzymam kciuki za Olka,bądź dzielna:)

Ja dzisiaj miałam drugi masaż szyjki..mam rozwarcie na dwa palce..skurcze są coraz mocniejsze,ale nieregularne niestety.nie wiem chyba jak się zacznie tak na dobre to poczuję,że to już?:) W pt mam się stawić do szpitala jeżeli nie urodzę. Po wczorajszym masażu krwawiłam,ale po jakimś czasie to ustało a dzisiaj jakoś dużo tej krwi i już się zaczynam martwić..
 
reklama
No wsciekne sie 3 razy wyrzucilo mi post :-(

Melduje sie z domu po powtorce KTG niestety skurcze ustapily :no: kolejne KTG za tydzien, moja polozna mnie badala i rozwarcie 4cm i nic wiecej. Mam cwiczyc na pilce zeby maly wszedl w kanal. Ta moja polozna jak mnie zbadala to teraz chodze jak rak do tylu i czuje sie jakbym zeszla z autostrady :-D:-D:-D

Dream 3mamy tu wszystkie kciuki za WAS, bedzie dobrze zobaczysz
Kasia nie jestes sama Kochana ale damy rade widocznie naszym dzieciaczkom nie spieszy sie :-)

MIŁEGO WIECZORKU KOBIETKI :-)
 
No nie udalo sie dzisiaj - Olek jest nadal na oddziale noworodków. Zobaczymy jutro, ale znów - nie nastawiam się, bo znowu się rozczaruję.
Dziękuję Wam za wsparcie. Bardzo chciałabym być w domu z Różą i M. Oni bardzo czekają na Olka. A ja chcę juz wrócić do życia, bo obecnie cały mój świat to szpital...
 
Katjana, Eli36 Gratulacje!!!

Kasia, Iga oby się szybko rozkręciło &&&&

Dream będzie dobrze Olek to dzielny chłopak. Jeszcze troszkę i wrócicie do domu :)

Aaa jak ta końcówka ciąży się dłuży, jeszcze ta pogoda depresyjna, chciałabym już w weekend urodzić...
 
Ostatnia edycja:
Cześć kobitki :)

Gratki dla rozpakowanych!

Dream- wszytko będzie dobrze, crp spada znaczy leki działają i już niedługo będziesz mogła cieszyć się wspólnymi chwilami.

Dla mam w pakiecie moc buziaków i szybkich akcji!

U nas sielanka :) mała je i śpi po 4-5 h więc mam czas poogarniać zaległe sprawy :) R bardzo pomaga, kąpie, przewija, podaje do karmienia. Fr. Dumny z . Siostry. Mega pomaga. A mnie chyba dlatego źe mam za dobrze dopada baby blues....lepiej pòźno niż wcale ;)
Miłego wieczorku kobitki!
 
A to moje drugie szczęście:-)
 

Załączniki

  • 1445459353787.jpg
    1445459353787.jpg
    15,7 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Gratulacje kolejnym rozpakowanym :) Cudne maja wloski ;-) nasza ma z tyłu główki dosc duzo , ale patrzac na te zdj stwierdzam ze mamy łysolinke :-D

NIe czytałam za bardzo nie mam głowy - wybaczcie .

Dzis dostałam telefon , bylismy u małej . jutro ok godz 11-12 ma cewnikowanie serduszka , w znieczuleniu ogolnym , respirator itd . eh , trzeba sie trzymac
 
Do góry