reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Dzień dobry
Gratulacje serdeczne dla mamuś rozpakowanych!!!!
Ja po wczorajszych wyczynach nabawiłam się chyba tylko bólu pleców, miałam jakieś skurcze ale jak się położyłam spać wszystko ucichło....
Miłego dnia zycze
 
Doris starszak na kolejnym antybiotyku i katar jest ciągle, a malutki też ma katar i tez wlasbie tak mu furczy w nosie, nic mu nie leci, próbuję wyciągać, ale też niewiele tego jest :/

U mnie chyba wychodzi zmęczenie, po miesiącu czuje ze jestem niedospana. W nocy walczyłam z synkiem, żeby spał w kołysce, ale nie ma mowy nawet, po dwóch godzinach odkładania ho i płaczu co 5 minut zrezygnowałam i wzięłam go do siebie. Wydaje mi się ze takie maleństwo jeszcze nie potrafi wymuszac, wiec nie woem o co chodzi, ale chyba się też wkoplalam, odkąd położyłam go o 3 do siebie spał ekstra :/

Ladyk a jak u ciebie, chłopaki dalej śpią z wami?
 
Sysia no to pierwszą noc macie za sobą. Teraz będzie już tylko coraz lepiej. Buziaki dla Ciebie i kruszynki.:-D
Dolga dużo zdrowka sla dzieciaków.

Ela trzymam kciuki żeby się roZkręciło.

Położona powiedziała że mam sie zbierać do szpitala. Także wezmę szybki prysznic i zbieram się.
Miłego dnia
 
Czesc dziewczyny,

Gratuluje nowym mamusiom :)

Lenati trzymam kciuki za coreczke.

Dolga zdrowka dla synkow. Szkoda, ze Nikos nie bedzie chodzil do zlobka, ale to pewnie dobra decyzja, bo bez sensu jak tak choruje biedak. No i jak jest maluszek to choroba w domu dodatkowo stresuje :( Fajnie, ze bedziesz miala teraz meza w domu, to jednak we dwojke bedzie Wam latwiej ogarnac dzieciaki.

Yustyna ja przez pierwsze 2 dni werandowalam malego, a pozniej juz na normalne spacery. Pierwszy raz tak z pol godziny bylam, a pozniej to nawet do dwoch h. Ja po urodzeniu pierwszego syna , ale to nie od razu, tylko po kilku miesiacach, mialam tez wrazenie , ze dziecko nas odsunelo od sibie, zamiast odwrotnie. U Nas wynikalo to ze zmeczenia, niewyspania itd. pozniej wszystko wrocilo do normy, czego i Wam zycze :)

My na bioderka jestesmy umowieni na 03 listopada, to bedzie 6 tydzien malego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katjana kciuki .

Ja wlasnie dostalam wypis S juz w drodze takze siedze niecierpliwie . tylko sie ubiore i zmykamy do malutkiej . bo od wczoraj od ok godz 17 nie mamy wiesci . telefon nie dzwonil : a to raczej znak ze jest ok .

Potem do starszej cory , jejku taka steskniona jestem. Postaram sie dac znac pozniej , jak starszak sie odklei od mamuni :)

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
Do góry