reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Ja miałam tak samo ze swoim imieniem zawsze pytałam się taty czy nie umiał innego wymyślec bo te mi strasznie nie odpowiadało moje imię przez gardło nie mogło mi przejść a teraz już mam inne do tego podejscie =)
 
Często zdarza mi się to usłyszeć =) zabawne jest to że moja mama nie była świadoma tego jak dostałam na imie =) miałam być angelika tak niby było ustalone miedzy rodzicami a od razu jak się urodziłam i mama nie zdążyła wyjść ze szpitala to tata biegiem do urzędu i podal inaczej niż ustalili :) a to imie znał z stąd że oglądał jakiś film i tam było i strasznie mu się spodobało i cała rodzina śmieje się z tego że dobrze że nie ogladal Izaury bo by tak mi dał :D :D
 
Często tak się słyszy ze kiedys ojcowie podawali inne imiona niż zostały ustalone. Moja koleżanka miała być ksenia ale nie wiem czy babka w urzędzie się nie zgodziła czy co ale nie wyszło
 
Mnie (.)(.) Tez pobolewaja zwlaszcza bez biustonosza czyli przy spaniu, ja karmilam piersia obie, starsza do 10 miesiaca a mlodsza do 14 miesiaca...
 
reklama
Ja karmię jeszcze, ale juz tylko raz dziennie i musze przestać, ale to wszy st ko z wygody, następnym razem nie będę tak robiła, będę karmić max pół roku teraz te z tak miałam w planach ale nie wyszlo, do tego od początku będę przyzwyczajać do butli, bo mój to okropny było praktycznie od 5tego do 9tego miesiąca nie chciał jeść nic innego, byłam totalnie uwiazana, noce okropne, oczywiście wygoda jest i finansowo dużo dużo taniej, ale sz cz erze mówiąc, tak ciągiem to nie dam rady, bo już mam dość, chociaż wiem, że może wyjść tak samo jak z Niczkiem, ale spróbuję być konsekwentna, bo to chyba przy dzieciach jest najważniejsze

A mnie o Dziwo w ogóle cycki nie.bolały,nic nie czuje, nawet nie napuchniete, no zero, może to właśnie przez te karmienie
 
Do góry