reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

hej

jaka u nas dzisiaj pogoda szaro bura, Alex spi caly dzieñ na taka pogodé,
sredniaka mam chorego, goraczke ma

Iga GRATULACJE !!!!

mrówka swietny tekst, nic dodac nic ujac

szczesliwa moj ma 2 miesiace i nadal spi non stop

mrowka ja mam juz zalozona ta zwykla wkladke,
 
reklama
No dziewczynki, jak to przypada na dzień wolny bardzo szybko minął. W nocy młodzież nie chciała za bardzo spać, ale ja byłam taka padnięta, że ani razu nie wstałam. Mąż zobaczył jak to jest przerąbane :-p A umarudził się gorzej niż bobas w najgorszy dzień. Dzisiaj młody nieźle poszalał, bo spał od 11:30 do 16 , więc teraz chcemy go do wieczora przemęczyć co by nam nie robił niespodzianek, chcemy tak robić codziennie. A więc młody kolejną przyjemność nam zabierze, mianowicie cowieczorne odprężenie się samotne przy filmie. No trudno. Z plusów mama ma kilka dni wolnego i będzie codziennie mnie odwiedzać oraz brat z dziewczyną przyjechali więc też będą wpadać :-) Minusem jest to, że pies rodziców coś nie za bardzo ogarnia nasza atencję bobasem, chyba trochę minie zanim przestanie być zazdrosny , nie podoba mi się to :baffled:
Kolejna cudowna noc przed nami więc miłego ! ;-)
 
Chybra niestety dziecko zmienia nasze życie od a do z, ale z czasem będziecie powracać do swoich nawyków :)

Iga gratuluję :)

Mroowkaa haha dobre :) Jak tam Ola wróciła już do żłobka? W ogóle ciekawa jestem czy ona już dużo mówi czyvraczej tylko takie podstawowe słowa?

So_happy zdrówka dla chłopców :)

My smoka dajemy od pierwszych dni i jakoś nie zaburzylismy, bo Domi wsuwa jak szalony
 
No dziewczynki, jak to przypada na dzień wolny bardzo szybko minął. W nocy młodzież nie chciała za bardzo spać, ale ja byłam taka padnięta, że ani razu nie wstałam. Mąż zobaczył jak to jest przerąbane :-p A umarudził się gorzej niż bobas w najgorszy dzień. Dzisiaj młody nieźle poszalał, bo spał od 11:30 do 16 , więc teraz chcemy go do wieczora przemęczyć co by nam nie robił niespodzianek, chcemy tak robić codziennie. A więc młody kolejną przyjemność nam zabierze, mianowicie cowieczorne odprężenie się samotne przy filmie. No trudno. Z plusów mama ma kilka dni wolnego i będzie codziennie mnie odwiedzać oraz brat z dziewczyną przyjechali więc też będą wpadać :-) Minusem jest to, że pies rodziców coś nie za bardzo ogarnia nasza atencję bobasem, chyba trochę minie zanim przestanie być zazdrosny , nie podoba mi się to :baffled:
Kolejna cudowna noc przed nami więc miłego ! ;-)

U nas pies też nieco zazdrosny, ale póki co jest spokojny. Także nie reaguję zanadto na to.
 
Dolga - Olusia dalej siedzi ze mną w domu - już 3 tygodnie. Pójdzie dopiero jak oboje dzieci zaszczepię...trudno,nie wiem ile to jeszcze potrwa. Co do mowy to gada ciągle ale po swojemu. Wszystko rozumie i jest kontaktowa bardzo. Ze słów znanych ludzkości Olusia potrafi wymówić: tak,nie, tatuś,tata,mama,baba, dada, nie ma,ej, o jejciu, DAĆ, tam, jeść, am, brawo, ała, boję, proszę (pose ;) ), dziękuję (dekuje ;) ) itp.
 
so_happy - właśnie też myślę jeszcze o zwykłej wkładce, bo jak nie ma hormonów to i nie będzie powodować takich skutków ubocznych jak one. Ale podobno krwawienia przy niej są dość mocne...a jak ktoś ma mocne z natury to podobno nie zaleca się zwykłej dla takich kobiet. Dlatego lekarz polecił mi raczej mirenę
 
Mrówka właśnie jak rozmawiałam z lekarzem jaka wkładka to pytał czy mam mocne krwawienia, u mnie nie ma tego problemu dlatego zdecydowałam się na tą
 
No i wieczorne męczenie bobasa na nie wiele się zdało , bo młody i tak nie spał od północy do 2 oraz od 4 do 7 . Coś pięknego :-p Ale dobre jest to, że widzę już, że zaczął wodzić oczami za nami oraz zaczęło go światło interesować. Ciekawe to wszystko.
Miłego dnia ;-)
 
Chybra a ja to jestem zdania, że trzeba pozwalać dziecku spać kiedy chce, bo później są tylko problemy z usupianie, dziecko jakoś się tak rozstraja

Mrowkaa no to mój jest na podobnym etapie rozwoju mowy, a bajki to takie opowiada że szok,tylko żebyśmy jeszcze wiedzieli o co mu chodzi. Ja we wtorek idę do lekarza to się dowiem co i jak z tymi wkładkami, bo jestem bardzo chętna, a mąż ma schizy haha i boi się ze może być kolejne dziecko :)
 
reklama
szczesliwa Igorowi to się tak zrobiło pod koniec października, ale to też od dnia zależy bo czasem jak usnie to pośpi i w dzień 2 godz. ale np wczoraj drzemał 5 razy po nie więcej niż 40 min i to stanowczo za krótko uważam. Nie wiem czy on się nie najada i dlatego budzi się po 30-40 min bo głodny (je co dwie godziny zazwyczaj) czy budzi go ból brzuszka lub gazy.

Kornelcia ja podałam smoczek już szpitalu jak pod lampą musiał leżeć.

Jak śpią w nocy Wasze szkraby, bo ja już wymiękam. Pierwsza drzemka po kąpieli trwa zazwyczaj ponad 3 godz. ale nie więcej niż 4(budzi się między 24-1 w nocy a potem to regularnie się budzi co dwie godz. Podoi cyca 10min i idzie spać ale ja już nie daje rady. Tak myślę czy go nie zatankować do pełna wieczorem mm co by pospał dłużej. Sama już nie wiem.
 
Do góry