reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

reklama
Zobacz załącznik 715876

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka

Lenati, śliczna i dzielna Kobietka :)

Rozwarcie nadal na palec a skurczybyki co 3-4 min trwajace ok 45 sek.
Boooli

Katjana, i jak? Tulisz Maleństwo?


Hej :-)
GRATULACJE dla Wszystkich Mamuś. Wybaczcie dziś nie nadrobię ale zaraz zerknę na naszą listę.

W wielkim skrócie 15.10.2015 po wielu godzinach przyszła na świat moja córeczka o 21.54 przez CC. Skarbek ma 55 cm i ważyła 3700.
Dziś nasz pierwszy dzień w domu

Aga- Gratulacje :) Dużo zdrówka dla Ciebie i Córeczki :)

Chybra, przy takim wsparciu na pewno dasz radę :) Dzięki za info o ZZO.

Miłego dnia Dziewczyny :)
 
Aga gratuluję! !!
Chybra spokojnie. .. nie będzie już nigdy tak jak wcześniej, ale powoli przyzwyczaicie się do nowej rzeczywistości. A ty znajdziesz czas na to co lubisz. Ja tez się boje ze znowu na x czasu będę wyjeta z życia. Ale dzieci szybko rosną i potem się żałuje że się bardziej nie cieszyło tymi pierwszymi tygodniami i miesiącami.
 
Hej :-)
GRATULACJE dla Wszystkich Mamuś. Wybaczcie dziś nie nadrobię ale zaraz zerknę na naszą listę.
W wielkim skrócie 15.10.2015 po wielu godzinach przyszła na świat moja córeczka o 21.54 przez CC. Skarbek ma 55 cm i ważyła 3700.
Dziś nasz pierwszy dzień w domu
Gratulacje!!! Niestety listę uaktualnię jak będę w domu.
 
Cześć Mamuśki!


Wczoraj popisałam ale post coś urwało i tylko powitanie wkleiło :/ póżniej juz nie było szans na poprawe, wiec dzisiaj bede sie powtarzac

Gratulacje dla wszystkich świeżych mamusiek i witam maleństwa po drugiej stronie brzuszka! dużo zdrówka i siły dla maluszków i dla Was!


Pwodzenia, szybkiego, krotkiego i bezbolesnego rozpakowania dla wszystkich w dwupaku!


Przepadłam> pomiedzy pieluchy, cyca, dwoma przedszkolakami a dalszym urządzaniem domku. Mały jest grzeczniutki i kochaniutki. Płacze jedynie jak chce jeść lub przy przewijaniu, nawet kąpiele już ogarniamy bez płaczu. za to dużo i często je, teraz też wisi na cycu ;) Nocki mamy kiepskie, bo zasypia przy cycu, bez odbicia i pozniej sie troche meczy a ja z nim. Poza tym straszny z nigo tulak i tylko by chciał na rekach mamusi. dziewczyny jak kochały tak nadal wielce kochaja brata. buziaków, przytulasów nigdy nie jest dość, az boje sie ze go zaduszą z tej milości. Na szczescie chodza do przedszkola wiec choc troche mamy luzniej. MAż sie badzo spisuje i wyrecza mnie w czy sie da. Takze razem w miare ogarniamy wszystko. Tylko ja sie dosc kiepsko czuje od dwoch dni, bylo juz calkiem fajnie a teraz znowu bardzo mocno krwawie i cały brzuch i krocze boli. do tego zmeczenie i anemii i chodze jak zombi :/ musze sie sama ogarnac ale nie v=bardzo mam pomsł juz jak? A wy jak sobie radzicie?
 
Meldujemy że u Nas wszystko okey

Przepraszam że zbiorowo,ale czasu brak. GRATULUJE kolejnym szczęśliwym Mamuśką i trzymam kciuki za kolejne:tak: Jestem z Nas dumna że tak dobrze nam idzie :-)

Bartuś okey przedwczoraj miał kolkę,biedaczek się napłakał i na męczył :-( Ale to była moja wina,coś musiałam zjeść,bo wczoraj już było okey. Rośnie ładniutko waży już 4 kg,czyli przekroczył wagę urodzeniową, Przypomne że spadł do 3600 waga przy wyjściu ze szpitala :-) Karmimy tylko piersia,jutro idziemy do lekarza na pierwszą wizytę patronażową :tak: Uwielbiam mojego synka,zakochałam się w nim na AMEN :-D uwielbiam macierzyństwo,tylko szkoda że jest taka brzydka jesień :-( Pozdrawiam i przesyłam moc pozytywnej energii
 
hej

Aga Gratulację !!!

mało piszę bo u nas bez zmian, Alex jest bardzo grzeczny, je i spi,, czasem na chwilkę otwiera oczy poogląda uśmiechnie się i nadal śpi,
starszaki kochają go strasznie, cały czas by go przytulali i całowali, musze ich pilnowac bo chcą go nosić,
nocki u nas ok, 1 albo 2 razy je w nocy, ale nie budzi się tylko zamiauczy cyca dostanie i spi dalej,
I tak nam leci czas, dzień za dniem bardzo szybko
 
reklama
jeszcze raz gratuluję wszystkim mamusiom rozpakowanym :)

Aga gratuluję! !!
Chybra spokojnie. .. nie będzie już nigdy tak jak wcześniej, ale powoli przyzwyczaicie się do nowej rzeczywistości. A ty znajdziesz czas na to co lubisz. Ja tez się boje ze znowu na x czasu będę wyjeta z życia. Ale dzieci szybko rosną i potem się żałuje że się bardziej nie cieszyło tymi pierwszymi tygodniami i miesiącami.

masz 100% racji :) tak mi jakos zleciało 5 lat synka i wydaje mi sie że mało czasu mu poświęciłam a teraz nie jest się w stanie tego nadrobić.

Ja dzis jestem pierwszy raz sama, mąż poszedł do pracy po urlopie. Lodówke mi zaopatrzył i z głodu nie padnę :p
 
Do góry