reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

O pierwszej w nocy napisałam giga posta do Was i teraz widzę, że go nie ma! Wrrrr :( Jakie to wkurzające jest!

Mam o 11:45 USG, już ostatnie raczej. Ciekawa jestem jaki ten Karol duży? No i przede wszytkim czy ta lewa nerka jest chora czy zdrowa... Trzymajcie, proszę kciuki, bo się martwię o to :(

Miłego dnia!
 
reklama
Annie trzymam kciuki będzie dobrze, mój ma powiększone jajeczka, ale jakoś się mocno tym nie martwie, bo lekarz mówi, że czasami tak się zdarza, a to wszystko od moich hormonów, oby miał rację

Mrowka ja już teraz to prowadząc na 8 godzin, bo muszę podjechać kawałek, a jeździmy razem z siostra i ona tak pracuje, więc dosyć długo siedzi, ale na początku siedział po 4-5 godzin, tylko chyba pierwszy tydzień chodziłam z nim na te 2 godzinki. Jeśli chodzi o katar to właśnie czasami tak bywa, że on jest i jest, mój synek miał od maja do sierpnia i prowadzalam go, ale polecam zrobić ten syrop z czosnku, bo jak tylko go dałam, tak mały o tej pory żadnego kataru, no ale przez to dorobił się zapalenia ucha
 
Ostatnia edycja:
Dolga - a jak ten syrop robisz? Ja zrobiłam z cebuli, ale już drugi raz mam wrażenie,że małą boli po nim brzuszek :-( Poza tym od rana chodzi uśliniona do pasa, więc zastanawiam się czy to nie kolejny odcinek niekończącej się zębowej historii....
 
Cześć dziewczyny!

Xmam w sumie to dobrze ze fałszywy alarm. Niech maly jeszcze chwile poczeka. Zrelaksuj się u fryzjera.

AnnieTess trzymam kciuki za wizyte

Ladyk jestes wielka! Dzielna dziewczyna!

Malinka mam nadzieję ze dotrze do Twojego ze glupio gada. Jej ja jeszcze nie ogarniam przeprowadzki i ta wizja mnie przeraza.

Chybra a kiedy te wesele? Jak dobrze się czujesz to trzeswego kierowce i śmiało jedzcie najwyzej wcześniej sie zmyjecie od razu na porodówke. Ja do rodziców tez mam ok. godz jazdy i w niedziele na pewno jade do nich na obiad tylko jeszcze nie wiem czy z mężem czy sama z dziewczynami ;-)

Buba widzę ze tempo macie. U nas chwilowo zastoj z kuchnią. Szafki dolne stoją i barek ale z panelem byl problem i czekamy powinno byc w przyszłym tygodniu. Za to dzisiaj mi weszli schody robic.

Duzo zdrowia dla wszystkich chorych i rozkładających sie!

U mnie dzien jak co dzien w zabiegany. Czuje ze fizycznie jade juz na oparach a jeszcze tyle do ogarnięcia. ..
 
Ależ jestem leniwa... [emoji2] Właśnie się podniosłam z łóżka i przeniosłam się do wanny. [emoji7]

Jeśli chodzi o farbowanie włosów to tez fryzjer mi rozjaśnia odrost przed nałożeniem farby i mówił że nie przenika do łożyska [emoji6] Już od dwóch tygodni się wybieram bo wyglądam jak kupa, ale przez tą przeprowadzkę nie miałam kiedy... [emoji21]

Chybra ja bym pojechała jeśli się dobrze czujesz. [emoji6] Ja do swojego miasta też nam ok. godzinki drogi teraz i jeżdżę sama autem [emoji6]

Xmamuska, aleś nas nastraszyła. Bartuś widać się jeszcze nie spieszy... [emoji6]

Malinko, zastanów sie komu bardziej zrobisz na złość odwlekaniem przeprowadzki. Bo wydaje mi się, że bardziej sobie niż jemu, bo najbardziej się męczysz Ty... [emoji20]

Odebrałam wynik gbs- ujemny. [emoji2]
 
dzień dobry
ja tylko się wpadłam przywitać
i rano zakupy (wróciłam chwilę temu)
zaraz zmykam pozałatwiać inne sprawy na mieście. popołudniu wywiadówka u naszego gimnazjalisty :D

AnieTess- udanej wizyty. oby lekarz powiedział że wszystko jest ok :D

miłego dnia
 
Mroowkaa A ja robie tak 10 ząbków czosnku, szklanka soku z cytryny i szklanka miodu. Powiem Ci ze niezle czosnkowy, oczywiście mój synek nie chce tego pić, ale na sile strzykawka mu daje. Nie zauważyłam, żeby go brzuszek bolał a on z takich delikatnych. Co do zębów to co by się nie działo zawsze mówię, że pewnie żeby idą haha a ile twoja córeczka ma zębów? Mój ma 1, 2 i 4, a teraz 3 powoli się wyłaniają
 
reklama
Mroowkaa A ja robie tak 10 ząbków czosnku, szklanka soku z cytryny i szklanka miodu. Powiem Ci ze niezle czosnkowy, oczywiście mój synek nie chce tego pić, ale na sile strzykawka mu daje. Nie zauważyłam, żeby go brzuszek bolał a on z takich delikatnych. Co do zębów to co by się nie działo zawsze mówię, że pewnie żeby idą haha a ile twoja córeczka ma zębów? Mój ma 1, 2 i 4, a teraz 3 powoli się wyłaniają
U nas identycznie - są 1,2,4 a tydzień temu na szczepieniu pani doktor mówiła,że trójki górne się cisną (choć to jeszcze nie etap przebijania). Niestety trwa to u nas w nieskończoność....czasami od pierwszych objawów do wyjścia zęba potrafi minąć u nas nawet 1,5 miesiąca.... A już jakiś czas temu parę symptomów zauważyłam więc czekam na te trójki. Eh...doszedł jeszcze nam stan podgorączkowy, wcale to nie muszą być zęby - może zwyczajnie mała się przeziębiła, zaraziła ode mnie lub coś w żłobku złapała - zobaczymy jak się dalej rozwinie. Jak będzie gorzej to jutro pójdę z nią do lekarza.
 
Do góry