reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2015

Ania_Beata, aż jestem w szoku :szok: zero profesjonalizmu... Może też zależy od placówki ale w tej mojej muszę przyznać, nie ma takiego bałaganu, choć że zdarzyła się pomyłka systemu i umawiali po dwóch pacjentów na tę samą godzinę, ale lekarz się postarał i przyjął wszystkich... po za tym akurat pracę recepcji sobie cenię bo zawsze służą mi pomocą.. :) ale swojego czasu bywałam tam bardzo często ze względu na ciężki przebieg choroby i bardzo mi babeczki pomogły :) zapamiętały mnie zresztą po dziś dzień i zawsze znajdą termin jak trzeba... Ale jedyne co im się nie udało to cała opieka ginekologiczna.. zresztą sprzęt do usg też pozostawia wiele do życzenia...

Buba, to prawda jej dyplom nic nie wart.... może jakąś tam wiedzę ma, ale umiejętności żadnych... powinni weryfikować takich i im uprawnienia zabierać...
 
reklama
Oj, to potrafi po kieszeni polecieć. Jak ja chodzę do lekarza co tydzień. Więc tak jak niektórzy mówią, do lekarza dopiero w 8-9 tygodniu po raz pierwszy, to wiedzą, co mówią. :). Ale z drugiej ta niepewność. Masakra jakaś...
 
ja odebrałam wyniki z krwi
nie rozumiem tego z toksoplazmozą .Może któraś z Was się zna?:confused:
Aha i czy z tarczycą wszystko ok?bo niby mieści się w przedziale, ale nie jest za niska?
Ciekawe czemu wynik z HIV zastrzeżony?
GlukozaGlukoza83,10mg/dl70,0099,00N
TSHTSH0,811µIU/ml0,2704,200N
Wirus zapalenia wątroby typ CPrzeciwciała anty HCVniereaktywne
USROdczyn USRujemny
Toxoplazma gondiiPrzeciwciała w kl. IgG>650,0IU/ml
Toxoplazma gondiiPrzeciwciała w kl. IgM0,346S/CO
Wirus HIVHIV Ag/Ab (Combo)Wynik zastrzeżony
 
Ania_Beata;11426479]Dziewczyny, a ja mam pytanie do tych, które kilka razy poroniły. Miałyście może jakieś badanie dodatkowe, genetyczne? Żeby ustalić przyczynę tych poronień? Bo mnie wciąż po głowie plączą się czarne scenariusze. Raz biochemiczna, teraz nierokująca... Chciałabym wiedzieć, co się ze mną dzieje nie tak.


u mnie po pustym jaju płodowym nic mi nie kazano robic tzn badań. ze tak czesto sie zdarza było to bardzo wczesnie i gdybym nie poszła do lekarza to normalnie dostałabym okres prawdopodobnie. mozliwe ze własnie było przyszyną ze wirusa złapałam na samym początku. lub jakas wada chromos. .. drugi raz w 9 tyg. plamiłam od samego początku i możliwe ze jakis mikroskrzep dostał sie do pępowiny i niedodlenił sie płód tak przypuszczał lekarz choc przyczyn mogło byc wiele. nie mówiąć ze wtedy przeżywałam ogromny stes od 5 tyg przez te plamienia i moze przez moje paniki nerwy histrie.. po tych 2 poronieniach lekarz zalecił mi ; tarczyca - w normie, prolaktyna - ok, i przeciwciała antykardiofosfolipidowe - w normie. wiec moze to nie zakrzep. nie wiadomo. miałam jeszcze robic sama wiecej badan ale zaszłąm w ciąze po 2,5 tyg;) teraz mam nadzieje ze nie powtórzy sie nic złego. moja znajoma 4 razy straciła ciąze na samym początku samoistnie bez zabiegów i robiła chyba wszystkie badania łącznie z gen. wyszło jej ze ma podatnosc na zakrzepy i malo przyswajalność kw, foliowego. włączyli jej od początku leki antyzakrzepowe chyba heparyne i zwiekszyli 5 krotnie kw.foliowy. jej córeczka ma teraz 3 miesiące;) udało sie jej;):blink::tak:
 
reklama
Do góry