reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

Myślałam, ze paracetamol jakby miała temperaturę. Teraz spi, dam moze na noc ten paracetamol.

Oglądam wlasnie film dokumentalny o porodach na świecie: w Chinach szpital gdzie jest 150 porodów dziennie - największy a tego typu placówka na świecie, produkcja jak na taśmie; a teraz pokazują Indie - kobieta wlasnie urodziła w chacie na plaży, bo na szpital jej nie stać; a teraz jakis arabski kraj - wlasnie zabijają owce w ofierze, bo jest jakis problem. Mamy jednak szczęście w cywilizowanych krajach.
 
reklama
Peluches, ale to co innego kiedy Mama karmiaca je miód, a co innego podać go bezpośrednio dziecku.

U nas pierwszy ząb w 10 msc byl.
 
Ale podasz przed czy po? Nie ja przełożyłam na przyszły czwartek. Wolę odczekać z tym katarem. Co do tych leków czy to nie jest tak, że podaje się je w razie goraczkowania lub długotrwałego bólu? ?
 
Jenny mi polecono podac profilaktycznie, oczywiscie jak zwykle ma to swoich zwolennikow i przeciwnikow.

A i podawalam do 24 co 6h
 
reklama
Do góry