reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Garmelka, Domka gratuluje przyjścia na świat Waszych pociech :)

Pauletta z moich wczorajszych doświadczeń wydaje mi się, że to może być czop jeżeli pojawił się krwisty śluz. Choć jeśli to byłoby takie zwykłe plamienie krwią to raczej po badaniu, mi lekarka wspomniała we wtorek, że na tym etapie ciąży po badaniu może pojawić się plamienie.
 
Justine dziekuje.No badanie mialam o 19 acten sluz o 4 rano. A jacw nocy czesto chodze i wczesniej nic dopiero wtedy podcierajac sie poczulam cos specyficznego dlatego zaswiecilam swiatlo :-)
 
Domka, Garmelka Gratulacje!!!

Mizzah Cyntia ma rację spróbuj jakichś szumów. Ja dzisiaj odkryłam, że Lili usypia ładnie w kuchni przy włączonym okapie:-p Od dzisiaj będzie tam spała i w nocy:-D
 
Dziś wieczorem akcja suszarka lub odkurzacz. Tymczasem jako że mam 2x dziennie przepajac kupie ten koperek na brzuszek i zrobię słabą herbatke
 
reklama
U nas wczoraj znowu popołudnie i wieczór marudzenia:( A do tego jeszcze katarek który przeszkadza w spaniu i jedzeniu i w nocy pobudka co 1-1,5h, nie mam mocy... Teraz też cały czas kwękanie bo katarek męczy a i mnie coś rozkładać zaczyna - żyć nie umierać:sorry2: Wysłałam M po wodę do noska ringosol - zobaczymy jak się sprawdzą bo solą fizjologiczną zakrapiałam przed odciąganiem glutów ale młoda tak się pręży że przy okazji zakrapiały się oczka i potrzebuję bardziej precyzyjnego aplikatora:sorry2: Oczywiście przy odciąganiu histeria.

Mizzah ja przy młodym też z M warczałam na siebie ciągle, teraz też mało co mi pomaga - praktycznie w ogóle, chyba że mu oficjalnie każę. A i tak młoda nie jest do niego przyzwyczajona i płacze u niego i chce do cycusia.

gratulacje dla rozpakowanych:)


Aaa spróbuję patentu z okapem - a narzekałam że on tak głośno buczy a teraz może okazać się zbawienny:)))

Ehh młoda wstała po pół h spania:(
 
Do góry