reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Hej, obiecuje doczytac pozniej, na razie tylko dam znać, ze Gabi urodziła sie wczoraj o 23. Indukcja porodu nie udała sie i po 15 godzinach sn ( na szczescie czescowo ze znieczuleniem) zrobili mi cc. Dziś sie pionizowalam i nie życzę tego najgorszemu wrogowi.
 
reklama
Rjoanka - najwazniejsze, ze masz juz malutka przy sobie. Z reszta sobie poradzicie. Gratulacje !!!!!


Mnie boli brzuch tak okresowow ale dosc mocno.....wizyta u poloznej 16.10male juz nie chcialabym na nie isc
 
Młodą troszkę brzuszek pomęczył i chyba dlatego spała po 1-1,5h tylko. Kolki to nie są i kupki robi więc lekkie wzdęcia może. Kupiłam Bobotik i przeszło młoda od razu spokojniej śpi i się nie pręży.

W ogóle dzisiaj byliśmy w naszej przychodni oddać kartę szczepień - pustą oczywiście i wyobraźcie sobie że pani w rejestracji mówi że w zasadzie nie powinna przyjąć karty i oświadczenie o braku zgody na szczepienia, bo pani doktor to nie przyjmuje dzieci nie szczepionych bo jej przekonania na to nie pozwalają:szok: Co to kur... kolejna zasłaniająca się klauzulą sumienia czy co? I co do tego mają szczepienia jak moje dziecko będzie np. przeziębione? Mój M mówi do tej pani w recepcji że w razie czego poprosimy o oświadczenie tej pani o odmowie przyjęcia naszego dziecka z w/w powodów... I tak w zasadzie będziemy chodzić do innego pediatry prywatnie ale to przegięcie jakieś:/

rjoanka najważniejsze że już po:) Gratulacje:)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!

gratuluję nowym mamusiom!! Niech dzieciaczki zdrowo rosną!

mroczko, agniecha, marrika, dorota śliczne te Wasze maleństwa!! zdrówka dla nich i dla Was!
renisus tulisz już maleńką?
IzabellaM no to oby doktor poruszył co nieco i aby akcja ruszyła!
garmelka obyś jutro urodziła, skoro tak sobie postanowiłaś;)
kotulcia co za lekarze w tych przychodniach...przegięcie to mało powiedziane, ale to jest szczepionkowy biznes i dlatego Ci lekarze tacy...szkoda gadać...
Mizzah co u Ciebie, unormowało się już wszystko? jak sobie radzisz?

a ja zaczynam mieć stresa małego;( jutro jedziemy do szpitala, bo nadal nic się nie dzieje;( już mam dość...mam nadzieję, że doktor jutro zrobi coś, co spowoduje, że moje dziecię wyjdzie wreszcie na świat...bo już cierpliwość mi się kończy...

spokojnej nocki życzę!!
 
Rjoanka gratulacje!! Co do pionizowania zdanie mam podobne ;-) 2 razy przeżyłam :-)

Moje dziecię wróciło do systemu co pielucha to kupa. No dzisiaj mieliśmy z 10 wielkich bomb ;-) chyba muszę przestać pić koper włoski bo to już przesada :-D zobaczę jak będzie z rumiankiem.

Garmelka to co dzisiaj rodzisz? :-) trzymam kciuki.

Wasze też takie histerię w nocy urządzają przez tą pełnię? Jak urodziłam starszą to akurat pełnia była i w szpitalu wszystkie dzieci darły się cała noc jak jeden mąż!:-D i Polozna sama mi powiedziała że jak pełnia jest to one się tak dra :-D ja tam w to wierzę
 
Rjoanka- no to gratulejszyn!!' Wkoncu jest i Gabriela :)

Laski, a teraz proszę o info...
Dziwnie sie czuje, w ciagu dnia miałam kilka bolesnych skurczy - przeszło- a teRaz juz druga godzine boli mnie macica jakbym okres miała- i to tak kłuje zwłaszcza jak sie ruszam... Wzielam gorący prysznic i dalej napieprza :/ juz miałam rożne rodzaje kłuć, spiec, boli ale ten jest ewidentne jąk miesiączka no i plery mnie całe bola - z tym ze jakichś takich konkretnych skurczy nie mam... Ten ból jest ciągły ...
No i ekspertki bede rodzic w nocy czy nie? Co? :) czop mi żadnej nie odchodził...
 
Hej. Gratuluje wszystkim rozpakowanym mamusiom.

Ja bede miala cc we wtorek. Nawet nie chce o tym myslec.

Garmelka ja mam takie bole okresowe i do tego ciagnie mnie w pachwinach. Po dzisiejszym badaniu wiem, ze mimo tego wszystko zamkniete. Lekarz mowil, ze moze tak bolec, kiedy dziecko naciska juz nisko glowa.
 
Gnagna- dzieki:) gdzies Ty sie podziewała??

Ale jakby co, to chyba bóle bedą na tyle silne ze mnie obudzĄ w nocy co?
Ja sie jakoś dziwnie czuje... Serio...
Z jednej strony nie chciałabym zrobić falstartu w szpitalu a z drugiej wiem ze cos jest na rzeczy...

Pscółka- Ty mówiłas ze Ci czop nie odszedł, to jak zaczęła sie akcja od
Skurczy czy odeszły wody?
 
reklama
Garmelka raczej nie przegapisz porodu. Mnie ostatnio odeszly wody, ale kolezanka mi mowila, ze u niej porod rozpoczely skurcze idace od gory brzucha az do dolu i bolalo wlasnie jak na okres. Ja mialam tylko bole krzyzowe. Chyba za kazdym razem jest troche inaczej, ale bedziesz wiedziala, ze to to.

Ja zupelnie nie jestem gotowa na to cc. Termin mam 29, ale mloda ma ponad 3100, wiec decyzja o zakonczeniu zanim porod sam sie zacznie.
 
Do góry