reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

A to moja mała terrorystka ;-)
 

Załączniki

  • 1412753914103.jpg
    1412753914103.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 60
reklama
mroczko śliczna ta Twoja córeczka:)

marrika ale Twoja terrorystka ma dużo włosków i takie duże oczka:) Potem mojej Kici zdjęcie zrobię to wrzucę. Ehh moja zaczęła się budzić tak co 1,5h w nocy dopiero nad ranem udaje jej się zasnąć na 2,5h...

Też mnie kusi mleko modyfikowane, wtedy dziecko śpi dłużej i wiadomo ile zjada. Ciężko mi bo zaczynam odciągać mleczko laktatorem żeby rozbujać laktacje tak żeby do szkoły mieć zapasy, w efekcie cycki jak balony bo oczywiście w nocy mi się nie chce po karmieniu działać laktatorem. Ciężkie jest życie matki polki:) Muszę sobie kupić coś na pocieszenie - chyba będzie to dobry korektor pod oczy:p
 
Mroczko - a czemu nie dajesz cyca? Piersi pewno bolą od nawału pokarmu. Laktator może nie ściągać wszystkiego. Dostaw małą :)

Ja wczoraj musiałam podjechać do pracy i wracając wstapilam do jubilera po obiecany prezencik z okazji porodu od męża :) Wybrałam sobie złote kolczyki, a co :D
 
Hejka!Widzę że temat karmienia dzieciaczków jest na czasie. Nie wiem czy moja opinia się Wam przyda ale karmiłam piersią 3 dzieci i uwierzcie mi że laktator nie jest w stanie w pewnym momencie ściągnąć tyle mleka ile byśmy chciały. Czasem jak potrzebowałam ściągnąć mleko bo gdzies wychodziłam to dzień wcześniej już ściągałam i tylko po 20 ml czasem a gdy przystawiałam dziecko do piersi to się najadało i ciągnęło. Więc myślę sobie że nie warto się poddawać.
A co do nawału to gdy chcecie sobie ulżyć to odciągajcie tylko trochę mleka,nigdy do "pustych piersi"(czyli do tzw flaczka) bo będzie mleka jeszcze więcej.
 
Cyntia ja też wybrałam złoty pierścionek :-) tylko jeszcze nie kupiłam go bo jeszcze wszystkie obrzęki mi nie zeszły bo obrączka nadal ciśnie.

Mroczko Cyntia ma rację laktator tak ci nie ściganie jak dziecko. Przystaw mała i odrazu poczujesz ulgę.
 
Mona, ja mam wszystkie szwy rozpuszczalne, jakoś tak z jednek strony mocno mnie ciągnie, nie wiem czemu

Garmelko, doczekasz się, zobaczysz, już bardzo blisko :)

mi właśnie mała wisiala 1.5 godziny na cyckach. Efektem tego jest to, że dalej chodze w koszuli nocnej po domu i z wlosami jak strach na wróble :)

W szpitalu była babka od laktacji i dużo ważnych rzeczy mówiła. Ona nie poleca laktatora jeśli chodzi o nawał pokarmu. Mówiła że to tylko napędza laktację i mleka jest coraz wiecej, a jak się go nie uzywa to ilość pokarmy dostosowuje się do dziecka
 
reklama
U nas było w szpitalu laktarium i biegały kobietki ściągać pokarm. Panie od laktacji to często polecały;-)
Ją właśnie dokarmian moja moim mlekiem bo na piersi by mi ciągle wisiała a przy butli naje się szybciej i zaśpi;-)
 
Do góry