reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Mizzah dzięki że pytasz. Mala dzisiaj jeszcze dużo śpi ale pięknie je i szuka cycusia. Muszę jej co chwilkę kupkę przebierać bo po antybiotyku bardzo się odparza. Jak się wybudzi to robi sobie takie pół godzinne czuwanie. Mam łóżko przy oknie i zagląda sobie bo liście się ruszają :-) teraz wzięły ją do kąpieli i drze się jak opętana ;-) Pani doktor mówi że puści ją do domu dopiero jak będzie niegrzeczna i będzie się takim darciem dopominac jeść :-) mam teraz taki nawał pokarmu ze pół oddziału bym wykarmiła :-D
 
Wawka mam dwie koleżanki które urodziły w 35tyg jedna ważyła 2500g a druga 2100g. Mimo że obie wcześniaki to świetnie sobie poradziły i dziś w życiu byś nie powiedziała że wcześniaki. Więc taka waga jest raczej normalna dla tego tyg.

Zaraz mnie wywala z forum za nie edytowanie postów ;-)
 
Cyntia wielkie gratulacje :-)

Wawka jak ktg i przeplywy wychodza dobrze, to chyba jest ok. Moje kolezanki rodzily dzieci w terminie z waga ponizej 3 kg. Nie kazde dziecko musi byc takie duze. No i jest tez duzy margines bledu w szacowaniu wagi...
 
reklama
Do góry