reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ale wymyślają, jakto kto kupuje? Bogaci dla których wydać 9000 to jak dla nas 90 zł he he.

Dogna: ale Ci zazdroszczę, mój Adrianek wazy ok 600 gr a mamusia juz ma 15kg wiecej, aż sie boje na ilu sie zamknie he he , a wcale dużo nie jem :-) pózniej bede sie martwić :-) najważniejsze zeby był zdrowy bo od początku ciaze mam na podtrzymaniu :-)

Cyntia: nie wiem czy dobrze pamietam ale ty tez masz chyba Adrianka? Piękne imie :-) dla dziewczynki miałam wiecej opcji Zuzia, Majka, Julka he he a dla chłopaka tylko to mi sie podobało:-) pozdrawiam :-)
 
reklama
lucus - współczuję, to jest trudna choroba dla rodziny, bo chory to sobie nawet z niej sprawy nie zdaje. Dobrze, że chociaż agresywna nie jest, bo do syna mojej koleżanki co chwila policję trzeba wzywać (jemu się wydaje, że ktoś chce go zabić). A ktoś kontroluje czy przyjmuje leki?
 
Lucus mój wujo który z nami mieszka ma schizofremie,nawroty mam bardzo zadko bo bierze leki,ale jak miał nawrót ze 2 lata temu to powiesic sie chciał,dokumenty pochował,tv w domu nam ustawiał,
 
Lucus ja też współczuję bo mój dziadek miał schozofrenię paranoidalną i nigdy się nie leczył. Moja babcia w końcu się z nim rozwiodła ale co my z nim mieliśmy to masakra:baffled: Wszędzie widział że ktoś go śledzi, wymyślał niestworzone historie, a co najlepsze to zawodowo funkcjonował super i miał dobre relacje ze znajomymi. Tylko rodzinie pokazywał swoje prawdziwe oblicze...

Pscółka tak, masz rację. Mnie też to wtedy interesowało, ale bardziej chyba skorzystał na tym mój mąż bo kobieta to wszystko jakoś i tak wie instynktownie po porodzie:-) Muszę za to teraz poszukać mojej mądrej literatury na temat pielęgnacji dziecka bo po 7 latach jednak coś się tam zapomina;-)
 
Dzieki Domka. Nabralam nowej energii. Ten brak pewnosci doprowadzil mnie do lekkiego marazmu z powodu braku mozliwosci dzialania. Teraz wyciagne pierwsze ciuszki, powyrzucam sprane i poplamione, a potem wybiore sie na drobne zakupy :)
 
Dzieki dziewczyny za slowapocieszenia. Jak wyrzucisz z siebie co zalega na sercu jest lepiej. Naprawde to dobra kobieta ale czasami ja wezmie.
Pscolka tesciowa bierze leki na 100% jest swiadoma swojej choroby i jej nawrot choroby jest sporadyczny srednio raz dwa razy w roku glownie w okresie letnim kiedy to nie chodzi do pracy i wydaje mi sie ze z nudow duzo sobie wmawia.
Szczerze jest mi z tym trudno bo ja nigdy nie mialam stycznosci z osoba chora i mozliwe ze zbyt emocjonalnie do tego podchodze.
Ganga gratuluje corci ja wciaz nie wiem kto we mnie mieszka i tak ciezko z tym szykowaniem rzeczy. Choc z drugiej strony moze i lepiej bo tak przyszykuje rzeczy uniwersalne. Moja bratowa cala ciaze miala mowione ze bedzie dziewczynka a ok miesiac przed porodem nawet chyba niecaly na usg pokazal sie ptaszek
 
reklama
A ja tak z innej beczki. Macie problem z krwawiacymi dziąsłami? Mi krwawią tak delikatnie w sumie cały czas. Krępuje mnie to bo czasem ta krew widac jak sie odezwę a nie pachnie to tez fiolkami. Ma któraś sprawdzone metody na ta dolegliwość? Zeby mam zdrowe , ponoć w ciazy to normalne ale mnie to strasznie denerwuje.
 
Do góry