reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Kotulcia ten wozek bebetto to moj typ. Niestety jeszcze go nie widzialam na zywo. W tej chwili nie wystepuje tez w wersji dla rodzenstwa rok po roku a jedynie blizniakow. Gdzie go znalazlas?

Wczoraj w Zlotych Tarasach widzialam, ze w H&M jest przecena na rzeczy ciazowe i dzieciece. Duzo ciuszkow po 10 zl.
 
reklama
Cyntia znajac zycie czesciej to bedziesz Ty chodzic na spacery, bo przeciez nie bedziesz czekac az maz wroci z pracy gdy ladna pogoda na dworzu, albo z podstawowymi zakupami.
Ja mam to szczescie badz nie szczescie ze wozek lozeczko i wszystkie te rzeczy gabarytowe dostaniemy po dzieciach z rodziny wiec nie wybrzydzam bo darowanemu koniowi nie zaglada sie w zeby :-) poza tym zawsze jestem pare stow do przodu.
Bylam wczoraj w biedronce i rzeczy ciazowe sa w wiekszych przecenach niz ostatnio np sukienka 15zl. Moje lozeczko turystyczne na ktore bedecpolowac po wyplacie z 120 przecenione na 65 zostaly jeszcze dwie sztuki i mam nadzieje ze do piatku nie wykupia.
Moj maz co do zakupow daje mi wolna reke tak jak do urzadzania mieszkania. Sama wybieralam meble, farby, zaslony itp. Zawsze byl zadowolony z efektu koncowego.
 
Witam

Tymek przysnął więc mam chwilkę.

Wawka - mądra decyzja, też nie nadaję imion, które występują w rodzinie :tak:

Co do wózków to zdecydowałam się na Easywalker duo $_35.JPGszukam teraz tylko używki w rozsądnej cenie :tak: Jakoś nie przemawiają do mnie wózki jeden za drugim, bo jedno dziecko zawsze pokrzywdzone siedzi z tyłu i tak naprawdę patrzy sie w tył siedziska z przodu... ale wiadomo co komu sie podoba ;-)
 

Załączniki

  • $_35.JPG
    $_35.JPG
    13,5 KB · Wyświetleń: 26
Gosiak w tych wozkach siedzenia sie przeklada i dzieci moga np. jechac zwrocone do siebie buziami. Tez wolalabym, zeby siedzialy obok siebie, ale taki wozek jest za szeroki jak na moje potrzeby. Boje sie, ze nie bede mogla z nim wejsc do sklepu, bo nie zmieszcze sie przy kasie.

Jesli chodzi o spacery i inne obowiazki tatusia, to moim zdaniem w pierwszym roku zycia przynajmniej 80% roboty spada na mame. Oczywiscie sa rozne rodziny, ale zwykle natury sie nie oszuka.
 
Gnagna: byłam wczoraj w złotych tarasach ale do h&m nie zaszłam :dry: Może dziś jeszcze raz pojadę? Mam 10 minut autobusem. A te ciuszki to na mniejsze dzieci też? Body, śpioszki przecenione? Bo dla Michaliny mam masę ubrań od siostry po jej córce.
Gosiak: ja na początku też myślałam o takim jeden obok drugiego, ale się bałam, że się nie zmieści w niektóre drzwi :tak: A taki długi to zawsze wejdzie. A mój wózek ma opcję montowania siedzisk w dowolnym kierunku więc od biedy mogą maluchy przodem do siebie siedzieć.
 
Wawka nie podchodzilam blizej do tych ubranek, bo nie znam plci, ale wlasciwie nawet dla chlopca nic nie potrzebuje. Na scianie wisialy wlasnie takie male getry, byly jakies oferty 3 w ceniu 2 czy cos takiego.
 
Dziękuje za wsparcie ...jestem już w troszkę lepszej formie, siwych włosów przybywa , ale koniec z martwieniem bo na dzidzie to źle wpłynie.

Jeśli chodzi o krem na sutki to wszystkie moje koleżanki polecają :MALTAN.

Ja też omijam półki z przecenami bo tez nie znam jeszcze mieszkańca brzuszka, ale zamierzam coś unisex kupić bo fajne ceny wiec trzeba skorzystać , jeśli chodzi o odzież ciążowa w h&m to ja byłam rozczarowana...wszystko strasznie duże miałam uczucie ze w rozmiarze S pływam a nie zaliczam się do drobnych kobiet, raczej jestem dobrze zbudowana;-))))ale ceny rzeczywiscie super więc może coś znajdziecie;-)natomiast podkoszulki które były w biedronce super polecam;-))
 
No to zaraz mu poczytam Wasze wypowiedzi, co do chodzenia z wózkiem :D Bo on się zapiera, że to on będzie z nim chodzić - już to widzę, haha ;-)
 
Wawka - tez sie balam , ze miescic sie nie bedzie, ale ma szerokosci 75 cm wiec tak jak przewazniej kazde drzwi a o dziwo dzieci maja sporo miejsc. Hmmm choc tyle co na filmikach widzialam, bo na zywo wozka nie dotknelam jeszcze...musze go poszukac.

Och znam to uczucie checi kupowania. Ciesz sie, ze bedzie corcia bo moge szalec na nowo. Tylko teraz wszystko po synku trzeba by przejrzec i posprzedawac....a troche sie tego nazbieralo, wiec bede miala co robic ;)
 
reklama
wawka - a często ich widujesz? Szymek ma kuzyna Szymka, ale widywaliśmy go raz na dwa lata, a teraz jak babcia zmarła to pewnie jeszcze rzadziej będziemy widywać, więc nie widzę problemu. Poza tym tamten już prawie pełnoletni i nikt raczej na niego Szymuś już nie mówi. A inna sprawa że np. Staszków u nas w rodzinie jest 5 i jakoś nikomu to nie przeszkadza. My wyszliśmy z założenia, że nam ma się podobać nie bacząc na inne ograniczenia, ale oczywiście bynajmniej nie chce wpływać na Waszą decyzję.
 
Do góry