reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Ostatnia edycja:
Cyntia - na szczescie chyba zaraz szedl drugi konduktor i stwierdzil, ze nie ma szans zeby wytrzymac jeszcze godzine w takiej duchocie i obnizyli temperature:)
Co do isofixa to chyba wszystkie auta po 2004 albo 2005 powinny go miec
Jeszcze 1,5 godziny tyle ze w innym pociagu:)
 
Cyntia- dzieki za zaproszenie ale obecnie jestem w danii. Nie które auta maja przy tylnej kanapie przyszyty znaczek isofix. Moje auto nie ma oznaczenia a system jest. Mozna go znaleść albo pod tylna kanapa albo pod tym zgnieciem od tylnej kanapy. Takie dwa metalowe zagiecia ja je wyczuwam pod materiałem w zgieciu siedzenia. Cieżko to opisać a zdjęcie u mnie nie ma sensu bo mi ten system zaszyli ;(
 
Cyntia wspolczuje kolezanki ale jak mowia dziewczyny na glupote nie ma rady. Mnie tez boli gdy pomysle jak niektore kobiety nie szanuja sie w ciazy i nic im nie jest, a ja tak duzo przeszlam by nosic pod sercem to malenstwo i z kazdym dniem o nie drze. Te dzeci o ktorych mowila Twoja kolezanka to sa pseudozdrowe poniewaz zazwyczaj w pozniejszym etapie wychodza nieprawidlosci rozwojowe....
A tak z innej beczki dzis pomyslalam sobie jakie nasze malenstwa (wszystkich dziewczyn z forum) maja szczescie bo sa najbardziej kochanymi szkrabami na swiecie
 
To jednak mamy w aucie ten isofix, ale uzgodniliśmy, że zamiast na bazę, to wydamy pieniążki na monitor oddechu. Mam w rodzinie przypadek nagłej śmierci łóżeczkowej - tzn wiem, że to nie jest genetyczne, ale mam to w głowie i wolę się zabezpieczyć.

Lucus - dokładnie!
 
reklama
karina - nasz samochód powinien mieć isofix, ... ale nie ma, a jest kilka lat młodszy:eek: Nie zazdroszczę podróży:baffled:
lucus - nie mam dużo czasu, żeby o tym myśleć, ale tak dokładniejest tj. kocham to maleństwo, tą naszą miłą niespodziankę:tak:
 
Do góry