reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Dziewczyny w czerwcu wybieram się na wyjazdowe szkolenie,i będzie na nim gala,szukam fajnej,na nasz stan sukni wieczorowej,jakieś balowej,dajcie znać jak byście coś znalazły ;)
 
reklama
Piszę dopiero teraz bo pół dnia przespałam:p Po lekarzu w sumie ok, znowu lekki stan zapalny - ja już nie wiem skąd to co chwilę, dostałam globulki. Szyjka ok chociaż mnie martwi że 1,5tyg temu miała 42mm a teraz ok 30 - ale gin twierdzi że zamknięta i wszystko ok i patologia jest poniżej 20mm, narazie będziemy obserwować. Od wczoraj mam bóle jak na okres, dzisiaj po wizycie u gina, zakupach strasznie mnie kłuło i bolał mnie kręgosłup mam brać no-spę ale nie jednorazowo tylko po każdym takim z 2-3 dni po 3x1 tabletce, bo gin mówi że takie bóle to już niedobrze i dużo odpoczywać i serio jak uczciwie leżałam w szpitalu to już dobrze się czułam, nic nie bolało ale w domu zawsze coś trzeba i nie dam rady 24h leżeć przez najbliższe 4 miesiące. I potwierdził dziewczynkę:) Nawet napisał na raporcie z badania płeć żeńska:) I mam filmik z badania z przełączaniem na 4d i słychać co gin mówi - fajny bajer:)

Ja też mam pomroczność jasną - zapominanie to nic - ja myślę jedno mówię drugie albo kompiluję dwa słowa razem:D

Właśnie wcinam dzisiejszą zachciankę - szparagi w zalewie ze słoiczka:D A teść wczoraj strzelił dziczka i teściowa dzisiaj obdarowała mnie różnymi częściami biednego zwierzątka - a mnie jak na złość znowu od mięsa odrzuciło:p Więc musi poczekać w zamrażarce na lepsze czasy:p

Aaa co do ubezpieczenia - u mnie szpital w okresie okołoporodowym się nie liczy - za to za urodzenie dziecka są pieniążki, za cesarkę nawet kwota dodatkowa. A patologia ciąży się liczy - moja koleżanka z pracy tak leżała i nie było problemów. Mam w Amplico. Mój mąż miał w Allianzie i rozciął rękę w pracy (dłoń) ale na prośbę mistrza nie zgłaszał wypadku przy pracy (ehh on to zawsze da się wkonia zrobić) i mimo 3 szwów nie dostał nic, nawet próbował się odwoływać i odrzucili - i wtedy zrezygnował w ogóle z tego ubezpieczenia...
 
Przyszła mi dziś paczka z ubrankami dla małego z allegro, kupowałam u tego sprzedawcy:
PÓŁŚPIOSZKI śpioszki bezuciskowe 62 FROTKA (4189943843) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.. Ubranka śliczne, wyglądają na dobre jakościowo a zamówienie zrealizowali w ciągu jednego dnia! Także polecam.

A teraz pytanie z innej beczki: zapisywałyście się już do szkoły rodzenia? wiem, że u mnie zapisują od ok. 20 tc ale ja jeszcze się nie pofatygowałam.

U mnie jest dopiero od 28 tygodnia ;)
 
Cześć dziewczyny dzisiaj bylam na wizycie u lekarza i okozało się ze płodu zbiera sie płyn w płucach dostalam skierowanie do szpitala i się okazalo ze lekarza już nie ma i mam przyjechac w poniedziałek by moje malenstwo obejrzał specjalista... Czy kto miał taki przypadek i co robić bo już sie załamuje pomału.. 3-4tygodznie temu tez jechalismy do szpitala bo się kosmówka odkleiła od maleństwa na 2 cm.. i krwawiłam. :(((
 
malinka ja Ci nie pomogę bo nie słyszałam o czymś takim. Ale myślę że po to konsultacja ze specjalistą żeby wszystko wyjaśnił:tak: Będzie dobrze - teraz wiele nieprawidłowości można wyleczyć jeszcze w brzuszku mamy, a może się okazać że to nic groźnego.

Do szkoły rodzenia chodzić nie będę bo już wiem jak to jest:-D Ale w ciąży z młodym też nie chodziłam i urodziłam:D Instynkt się włącza i ot co:p Pielęgnacji niemowlęcia nauczyłam się bo miałam pod ręką moją babcię która niejedno dziecko odchowała a i swoich miała 4:)
 
Malinka kurcze co to za szpital w ktorym przez weekend nie bedzie specjalisty... Moze jedz to tego szpitala ktory kiedys polecala Ci Cyntia ja bym chyba nie czekala do poniedzialku
Trzymamy kciuki i czekamy na wiesci
 
reklama
Czekam na decyzje i konsultacje z innym lekarzem bo dwoch lekarzy diagnoza byla taka sama i wola sie skonsultowac ze specjalista z innego szpitala czy probowac sciagnac plyn czy co dalej zrobic oby nie bylo niewydolnosci pluc:(
 
Do góry