reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

pauletta - gratuluję i zazdroszczę, że już wiesz:-D:tak:
enya - ta nadwrażliwość brzucha na masowanie to nie każdejdotyczy, ja nic takiego nie zaobserwowałam, więc nie ma co się stresować nazapas:tak:

Będzie dzisiaj ciężki dzień, ma wiać i lać, a do tego czuję już rozkręcający się ból głowy:-(
 
reklama
Hej Dziewczęta :)

Wczoraj nie miałam już siły, ale melduję się, że mamy się bardzo dobrze :).

Lekarz cierpliwie i obszernie odpowiedział mi na moje pytania, i faktycznie nie powinno się głaskać brzuszków. Mały wyjątek-delikatne wsmarowanie oliwki. Ogólnie mamy się ok, szyjka długa zamknięta i nic się nie odkleja :p Dzidziuś ssał kciuk a później dziamgotał mordką...lekarz zmienił ustawienie i widac było buźkę w sepii, nagle słyszę jęk...po czym mój małżonek mówi cichym głosem"...ale, alee Panie Doktorze, dzidziuś tak chyba nie będzie wyglądać. Lekarz wybuchnął śmiechem. No Miss Piękności to nam się nie objawiła, ale Miss Alienów owszem :-)

No i nasz dzidziol to ona, więc małżonek wniebowzięty.


P.s resztę badania opiszę w odpowiednim wątku.
 
ja dzisiaj na 14 mam wizyte i nie mogę się już doczekać. Mąż od rana mi pisze że nie wysiedzi do 14 w pracy bo chce już wiedzieć co nosze pod serduchem
 
Syla moja tak samo kciuk ssała, dr mówi że ty ich główna zabawa poza bawieniem się pepowina :-)
Kas trzymam kciuki za wizytę :-)
 
Enya ktory ubezpieczyciel Ci odmowil? Wszystko zalezy od warunkow na jakich jestes ubezpieczona. Ja tez lezalam z plamieniami w 6 tc przez 5 dni i otrzymalam swiadczenie. Proponuje przeczytaj warunki i zloz odwolanie im szybciej tym lepiej. Ja pracuje w ubezpieczeniach mieszkaniowych dlatego nie bardzo jestem w stanie pomoc z zyciowka bo wiem niewiele.
Odnosnie kart aptecznych to tez jest jakis limit roczny ale nie pamietam jaki.
 
A u mnie pojawił się wstydliwy problem.... Zaczęło mnie piec TAM. No to zgłosiłam i lekarka stwierdziła, że to grzybica. Ale to by się pojawiło tak nagle? W ciągu paru godzin? Mam czerwone od kości ogonowej do przodu. Niby serowata wydzielina, ale ja bym powiedziała, że to po luteinie. Przepisała mi nystatynę i clotrimazolum. Boję się leków w ciąży :/ Skąd się to mogło wziąć - od zapłodnienia nic ten teges ;-)

Mizzah - gratulacje udanej wizyty! Super, że znacie płeć :)

Kas - kciuuuuki!
 
cyntia - zaryzykowałabym stwierdzenie, że takie uroki szpitala, na jedno się leczysz, a drugim zarażasz:baffled:. Uważaj na sanitariaty

kotulcia - żyjesz tam, co orzekł lekarz?
 
reklama
Witm Was dziewczyny :-)
Już od jakiegoś czasu czytam Wasz wątek, bo również należę do październikówek:-D i postanowiłam na dobre dołączyć do Waszego grona ;-) przyjmiecie mnie jeszcze? :-)
 
Do góry