reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Dziewczyny u mnie za oknem wiosna a u Was? Dziś na rabacie zauważyłam kwitnące żonkile a nie długo też tulipany będą kwitnąć - WIOSNA ;)))

Zaczyna mnie pobolewać kręgosłup w odcinku lędźwiowym. Lekarz mówił że mam skrzywienie kręgosłupa i to będzie powodować bóle - przede wszystkim w ciąży. Macie jakieś dobre sposoby aby je złagodzić ??? wiem że na basen będą musiała chodzić....
 
Gratuluje dziewczynom udanych wizyt, w ostatnim czasie miało było dobrych wiadomości wiec dobrze ze nadrobilyscie :)
Wczoraj odebrałam wyniki, z tego co się orientuje to wszystko jest ok, ale w srode na wizycie się upewnie :)
Milego i słonecznego dnia kobitki ;-)
 
Monarti to dobrze że sama nie jestem:) witaminki zdrowe to można jeść. Ja jeszcze oprócz jabłek zajadam się rzodkiewką za która nie przepadałam kiedyś no i mięso aż się wszyscy dziwią jak widzą mnie wcinającą jałowcówke pycha..a normalnie kiełbasy bym nie tchneła:) ale od jakiegoś czasu stale gości w lodówce.
 
u mnie tez pięknie , słoneczko- wrócę spacerkiem z pracy do domu:)

KAS- ja z kolei owoców nie jadłam:/ mogły stać aż zgniły- a teraz pochłaniam, od jogurtów mnie totalnie odrzuciło, mięso uwielbiam:) aa herbatka z cytrynka- miodzio :) mogę pić cały czas:)
 
u mnie z kawą tez sie zmieniło piłam po 3 dziennie a teraz mnie nie ciągnie, co kilka dni sie napije rozpuszczalnej ale bez szału i smaku jak kiedys
 
Hej dziewczęta, u mnie też zaświeciło słońce ale trochę jeszcze wieje. Dziś wybieram się do rodziców to trochę pooddycham świeżym powietrzem :) Mąż wyjechał służbowo a ja miałam w nocy sen, że zadzwonił do mnie i powiedział żebym sobie sama pojechała w sobotę na usg bo on zostaje na imprezie z kolegami! Wściekłam się i obudziłam zapłakana że ma gdzieś nasze dziecko :angry: uffff dobrze, że to tylko sen. Wiem, że w rzeczywistości nigdy nie opuściłby wizyty, a jak jesteśmy u lekarza to mało głowy nie włoży w monitor tak patrzy na Malucha :)

Zauważyłam że część z nas albo zajada się mięsem albo wręcz nie może na nie patrzeć. Ciekawe czy coś w tym jest, że to kwestia płci dziecka :-) dowiemy się pewnie już niedługo.
 
I jesteśmy na L4 przez tydzień. Córa podłapała w przedszkolu jakąś zarazę :/ Wczoraj wymioty, biegunka, gorączka. Dzisiaj bolące ucho. Efekt antybiotyk i siedzimy w domu, Szkoda mi małej ale generalnie to przyda mi się tydzień nie wstawania o 5.30 :D Dzisiaj o 15.30 USG przez ten cyrk z chorobą Miśki całkiem zapomniałam że to już dzisiaj. Trzymajcie kciuki :)
 
reklama
U mnie w pierwszej ciąży zero typowych dolegliwości i zachcianek. Typowa nudna ciąża. W tej za to mdłości całodzienne (nie jakieś okropne ale dyskomfort jest) i zachcianki. Jak na razie typowo owocowe w zeszłym tygodniu mango a od paru dni gruszki (świetne na zaparcia :-) ). Wiem, że każda ciąża jest inna ciekawe więc jak by wyglądała następna :-D
U nas też ciepło ok 19 stopni ale w niedziele ma być znów tylko 10. Jedna niema co narzekać zima nas w tym roku rozpieszczała.
 
Do góry