reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Cześć październikówki.

Zapraszam was do korzystania z kalendarza ciąży Inteligentny kalendarz ciąży - ******************
Znajdziecie tam fajne wykresy, kalendarz i róże przydatne informacje.
 
reklama
Miska ja dostałam ale dlatego ze poronilam wcześniej. Dr tylko mnie zbadała . Dała skierowanie na bete nie wiem po co i na usg. Wśrodę idę znowu moze wtedy mi coś więcej powiedzą i założą kartę ciazy
 
Monarti - może następnym razem kup w innej aptece. No albo Cię oszukali :-( Brałaś paragon? 54 zł za luteinę to bardzo za dużo.

Ja dostałam luteinę, mimo progesteronu w normie, bo mam 2 poronienia za sobą i plamiłam na beżowo aż do brązu. Plamiłam ponad 2 tygodnie i jest ok - mam taką nadzieję :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki,czyli jest duże prawdopodobienstwo ze i ja dostane. Raz poronilam,w ciazy z synkiem mialam krwiaka i bralam duphaston to i teraz pewnie zapobiegawczo mi przepisza. Z wizyta czekam na 3.03 i zobacze co dalej. Poki co oprocz obrzmialych piersi i pobolewania podbrzusza brak objawow.
 
Ja tez nie man objawów. A rozmawiałam z koleżanka która jest w 12 tc i wczoraj byli na usg bo tez nie czuje sie jak by była w ciazy. mowize jest zmęczona ale nie jakos specjalnie bardziej niż zazwyczaj. Zero mdłości i wybiotow. Więc to różnie bywa jak widac. :)
 
Widziałam że babka coś się zakręciła w aptece w domu dopiero zauważyłam że na opakowaniu jest cena 44 zł a jej na kasie wbijalo 54 ale byłam jeszcze w szoku po wizycie że nie zwracająm uwagi :p ja w dwóch poprzednich ciążąch brałam duphaston ale miałam okropne wymioty po nim a teraz luteina dopochwowo ponoć lepiej działa na macice bo jest bliżej. Ale zaczyna mnie swedziec w środku :-(
 
reklama
Ja mam synka i jak bylam z nim w ciazy to tez zero objawow,ani nudnosci ani tym bardziej wymiotow. Kolezanka mowila ze pewnie w nastepnej ciazy mi sie organizm odwdzieczy i bede miala wszystko razem ;) A tu niespodzianka - znowu spokojna ciaza ;)
 
Do góry