reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

anecznik - do tej pory na nockę smarujemy alantanem:tak:, ma względnie dobry skład

Ja dzisiaj idę na łatwiznę - ziemniaczki z twarogiem i masełkiem:rofl2: Smaki dzieciństwa:tak: O dziwo na wadzie nadal tylko 4,5, z czego się bardzo cieszę:tak:
 
reklama
Ja nie mam sprawnej wagi w domu!
Na obiadek ogórkowa, tak mnie jakoś wczoraj skusiło i ugotowałam cały gar. Nawet tata się załapał i zapytał czy dziś też się może wprosić bo mu smakuje.
 
Pyszne, wakacyjne obiadki gotujecie. O ziemniakach z twarogiem jeszcze nie słyszałam.
A my obiad w ikea dziś ogarniamy. Leze na leżaku w dziale ogród, a mąż kompletuje drobiazgi z listy zakupow :-). Byliśmy na dziale dziecięcym, ale tylko oglądaliśmy. Na razie bardziej dla siebie kupujemy, bo chcemy zwolnić pokój maluchowi, a do tego potrzebujemy szafy w przedpokoju.
 
rjoanka - generalnie to takie zestawienie je się z ziemniakami pieczonymi w ognisku, ale i gotowane z wody mi też tak smakują:tak: a druga odmiana to ze smażoną cebulką i kefirem - boskie:tak:

anecznik - ale się uśmiałam, a z tym bujaniem się też tak miałam, już w szpitalu zauważyłam, że nawet jak nie mam Szymka na rękach to się bujam:-D
 
Ostatnia edycja:
judy a co to pyry z gzikiem? wiem że to nazwa taka lokalna ale jakoś nigdy nie zakodowałam czego dokładnie dotyczy.

ja mam dziś zupę jarzynową z fasolką szparagową (którą właśnie wcinam) a na drugie będę robić zapiekane łódki z cukinii nafaszerowane kaszą i podane z sosem pieczarkowym. Także u mnie dziś bezmięsnie i raczej warzywnie :happy2:

Włączyłam sobie ten nowy kawałek Perfectu i słucham naokrągło Perfect - Wszystko ma swój czas (official video) - YouTube świetny jest!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry