reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Obawiam się ze to na zatrzask. Coś pomyśle, moze gdzieś kupię sama gondole.

Zaczynają się Porody w polsat cafe

Też tak cały czas sikam, najgorsze ze wiele tego nie ma a parcie na pęcherz jest jakbym go cały pełny miała. Ale wyniki za dobre z moczu nie miałam, mam zuravit brać
 
reklama
Kobita w tym programie o płci dowiedziała się dopiero w 7 miesiącu, bo mała nie chciała się pokazać. Ale jaja, chyba bym nie wytrzyma tak długo czekać na wiadomość o płci
 
babina - moja znajoma ma termin na lipiec i tez nie zna jeszcze plci pomi o tego ze usg ma co miesiac:) maluch caly czas tak sie uklada, ze nie ma szans sprawdzic:)
 
Też mnie zdziwiła ta kobita. Tym bardziej ze przy podpisywaniu papierów powiedziała ze chce malutka zobaczyć jak będzie umyta i ubrana. No ale dobrze się mówi drugiemu.
Mój to się az rwie do rodzinnego porodu, zobaczymy czy taki mocny będzie na sali porodowej
 
cyntia - co do pozycji pomagających w zejściu główki do dołu:huśtanie na huśtawce, leżenie na plecach z poduszką pod pupą (pupa wyżej jakbrzuch), skłon do przodu na nieco rozstawionych nogach, klęczenie z pupąpowyżej brzucha, czyli ręce wyciągnięte mocno do przodu
katinka - a teraz torozumiem:-D
babina - ja też myślałam, że taki maluch nieumyty będzieobrzydliwy i bałam się swojej reakcji, ale jak się tylko urodził to zmieniłamzdanie:tak:
 
reklama
Hej brzuchatki.

Cyntia moje małe tak nieraz kopie ze tak jakby czuje go w pochwie.
A teraz znowu kopie jak szalone;-)Ale czesto kopie zaraz pod pepkiem lub nad spojeniem łonowym,bo bokach zadko.
Ja tez duzo sikam głownie wieczorem ale to chyba wina bejbusia.

Babina,zeby sie nie obijało w szczebelki sa ochraniacze,a szczebelki sa okragłe
wiec krzywdy sobie nioe zrobi.
Moja aga w kojcu nie chciałą spac,tylko drewniane.

czarna ja w przyszłym tyg glukoze bede robic,mam 75.

Katinka nas nivea uczulało,tylko Jonsona uzywałam.

Pscółka wiec zdradz jak sie ukłądac zeby sie przekreciło;-)
 
Do góry