reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Witajcie

Ja jestem na etapie spalania pokarmu bo moja już piersią gardzi a ściąganie już mi bokiem wychodzi i jest tego coraz mniej,pije szałwie i pod prysznicem ściągan jak mam twarde piersi!co jeszcze mogę robić?


Sunovia moja ma tylkw smoczki Lovi i canpola,avent dla niej jest za długi i się ksztusi:-(


My szczepimy 30.12 mój wziął wolne bo ostatnie szczepienie to byt horror:-(

W sobotę robimy chrzciny więc szykuje się wielką impreza,od dwóch dni zjeżdża się męża rodzina a ja mam chociaż więcej nianiek:-)
 
reklama
Dziękuję Domka!

Judy, młoda też z początku źle sypiała w dzień, więc pozwalaliśmy jej u nas na brzuchu spać. Tylko rano spała w łóżeczku, potem nauczyła się podczas kolejnej drzemki, a teraz to nie chce spać już nigdzie poza łóżeczkiem -no może na rękach, ale to wiadomo;-) U nas sprawdził się rytm karmienie - aktywność - drzemka. Śpi praktycznie po każdym karmieniu, choć czasem tylko kwadrans.

Super fotki!

Edit: Garmelka, przypomniało mi się, to chyba Ty pisałaś -u nas też taka sucha skóra po ciemieniusze, nadal smarujemy oliwką, tyle że raz na dwa, trzy dni.
 
Ostatnia edycja:
U mnie też się sprawdza rytm karmienie-aktywność-drzemka.

A ile wasze maluszki spia w ciągu dnia.
Wczoraj zapisywalam sobie ile śpi i kiedy je. Wyszło mi 7 karmien w ciągu całego dnia,a od rana,od 9 do wieczora, miał 3 drzemki po 1,5 godz. I tak się zastanawiam czy moze nie za długo śpi w dzień.

Jeszcze mam pytanko jak się bawcie za dnia ze swoimi maluszkami,gdy mają swój moment aktywności
 
Mong195 ja tez jestem na etapie spalania pokarmu pij szałwię 2 razy dziennie i ściągaj laktatorem tylko tyle. Zeby noeczuc bólu masuj piersi i rób okłady z kapusty początki strasznie bola..... Dziewczyny mam pytanie mojej coreczce czesto peka krwinka w Oczku lewym Niewiem Czemu ?!?
 
Babina - ja tez staram się stosować do zasady -karmienie -zabawa-drzemka. Różne wychodzi. Ja bawię się książeczka czarno-biała, pokazuje jej rozne wzory. Na macie. Robie jej masaże, przykladam raczki do swojej twarzy, pokazuję mieszkanie. Tancze przed nia. Generalnie robię z siebie klauna...
 
Hehe dobre stwierdzenie.
Ostatnio powiedziałam mojemu ze mam wyrażenie jakbym się cofala w rozwoju,bo tylko a-gu-gu,głupie miny,śpiewanie co akurat przychodzi do głowy i tak jak to napisałaś pajacowanie
 
Czym zastapic dziecku cumaknie reki?

Krystianek to nawet woli moją rękę, ale swoje obie pcha namiętnie do buzi, czasem mam wrażenie że sobie buzie rozerwie!!!

Dziewczyny mam może dziwne pytanie ale:
1) moje dzieciątko już mnie dobija, czasami cycka i się tak wku.... że ja ciągle myślę że tam nic nie mam i jak tak już jest to drugi cyc a potem butla. Częściej jest tak że ciągnie i się najada i nawet butli nie chce!!!
2) jak sama ścisnę to leci i głupieje bo nie wiem o co mu chodzi???

Więc tu moje pytanie bo wpadłam na pomysł że po co dokarmiam mm skoro ja mam i może to czego ten uparty osiołek nie chce to ściągać i dawać z butli, co wy na to bo ja się nie znam a nie chcę popieprzyć żeby gorzej z tą moją laktacja nie było?
 
Katinka moja piersi nie chciała bo trzeba było się napracować:-(więc musiałam ściągać pokarm z czasem było go coraz mniej:-(
A dzieci często chcą do piersi aby tylko zaspokoić pragnienie a nie głód;-)może Twój synek tak się wtedy przy piersi złości bo głodny nie jest tylko pić mu się troszeczkę chciało:-)


Mroczko-pije szałwie,jak mam za dużo to odciągne trochę ale cały czas mam wrażenie że tę piersi są pełne:-( nie są miękkie, przy synu było łatwiej z dnia na dzień laktacja ustala:-(
 
reklama
Katinka moja też czasem tak robi, rzuca sie na cycka, denerwuje, puszcza, steka. Macha nogami i rekoma i nie wiem czemu. Nie dokarmiaj kochana jak chcesz karmic piersia, jesli maly dobrze przybiera to nie dokarmiaj. One czasem tez moga miec gorszy dzien. My ostatnio mielismy masakre z tydzien. W nocy ryk, w dzien jak nie spala to tez ryk. Nie wiadomo bylo o co jej chodzi. Dzieci maja czasem takie etapy, trzba przetrwac.
 
Do góry