reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Piękne dzieciaczki! I jak wystrojone;-) My to ekonomicznie się nosimy -body plus pajac, bo szybko się ubiera i wygodnie młodej. Dresy to od święta albo jak już wszystko inne w praniu!

Gratuluję przespanych nocek! Rjoanka, czy dziś też się cała noc udała? My powoli przesuwamy godzinę spania, wczoraj udało się młodą odłożyć o 23:15, czyli jest postęp -chociaż i tak zasnęła dopiero o północy, no ale grzecznie sama leżała. Za to pobudka na karmienie była wcześniej niż zwykle.

Za to dzienne drzemki nadal bez organizacji. Dziś trzeci dzień spisuje, ile czasu młoda czuwa w ciągu dnia i jestem zdziwiona że aż tak dużo tego wychodzi. Będę nadal obserwować.

Ja też miałam wczoraj kryzys, jeśli chodzi o laktację, bo ostatnie trzy dni młoda wisiała wieczorem na cycku dużo dłużej niż zwykle. Ale tyle walczyłam o rozkręcenie laktacji, że postanowiłam się nie poddawać.

Czy któraś z Was jadła ponarańcze albo mandarynki przy kp? Ponoć nie można, a ktoś wie czemu?

Mizzah, u lekarza ok?

Katinka, jesteś normalnie tytanem pracy!

Domka, u mnie też sucha skóra na głowie. Stosujemy ziajkę na ciemieniuchę podczas kąpieli i rano jest zawsze lepiej, ale jeszcze wraca to suche.

Zdrowia dla wszystkich, małych i dużych.
 
reklama
Asz, dziś od 23 do 6. Zaliczam jako całą noc przespaną choć ta godzinka do 7 jak wczoraj bardzo by mi sie przydała.
No nasze dzieciaczki już powinny być czuwajace. Wg. Ford max 4 godziny drzemek między 7 a 19 w trzech dawkach. Moja młoda nigdy nie śpi tyle co zalecane, zawsze mniej. Ale wynagradza noca.

Smarujecie czymś zdrowe buziaki? U nas nie ma żadnych krostek czy wysypek, ale zauważyłam ze skóra na policzkach jest sucha i szorstka. Umylam dziś bardzo porządnie i wyeliminowalam swoje podejrzenie ze jest to zaschniete mleko. Oliwka, krem do buzi ten co na dwór (dawno nie smarowalam bo najpierw minus osiem bylo, a teraz moje zapalenie ucha), linomag? Co polecicie?
 
My tez mamy zdrową skórę jedynie czasem na czole lekko sucha. Wtedy delikatnie kremuje kremem z hipp babysanfe i jest super. Nie smaruje codziennie tylko wtedy gdy skóra robi sie sucha.
 
U nas to ja oddaje małą mężowi jak płacze, on ma więcej cierpliwości.
Właśnie ja próbuje uspokoić, bo płacze. Chyba jej ten katar przeszkadza.

Ja smaruję tylko nieva na każdą pogodę przed spacerem, ale mała też ma suche policzki.
 
JUSTINE zdrówka dla was.

ASZ nam na szkole rodzenia położna mówiła że cytrusy, orzechy i kakao najbardziej uczulają.

My smarujemy się po kąpieli oliwką z NIVEA, buzię na spacery kremem na każdą pogodę. Wszystko co używamy to z Nivea. Pieluszki i chusteczki obecnie z DADA
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny,ja nie wiem jak Wy dajecie rade byc tak aktywne na tym forum.Ja Was czytam na biezaco,ale z udzielaniem sie juz gorzej. Ja dzisiaj po kapieli posmarowałam Olkowi policzki linomagiem,teraz wisi na cycu i policzek super w dotyku. Pozdrawiam
 
Do góry