reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2014

cyntia - rozumem, że to stękanie zgłaszałaś lekarzowi i rozumiem, że powiedział że to norma. A polecili coś dawać? Jeśli chodzi o ciemieniuchę to po kąpieli smarowałam ją Linomagiem (generalnie musi być coś mocno tłustego), a rano wyczesywałam tą szczoteczką do czesania dla dzieci, oczywiście pod włos.


garmelka - to fajnie, że tatuś zakochany w córci (swoją drogą taka ślicznota, że się nie dziwię;-)). Mój czynami nadrabia to czego nie wypowiada słowami, zawsze tak było, ale dopiero kilka lat temu nauczyłam się z tym żyć:-D


asz - Mati nie płacze, ale tak jak piszesz baaaardzo głośno jęczy i stęka. Dźwięki jakie z siebie wydaje są przedziwne, ale jak patrzę na buźkę to zazwyczaj grymasu (jak przy bólu) nie ma. Właśnie takie mam wrażenie, że on się napina, a zwieracz nie chce puścić. Próbowałam raz zastosować kateter windy, ale "po dobroci" nie wszedł:baffled:. Myślałam, że za kilka miesięcy to przejdzie, a Ty piszesz, że będzie jeszcze głośniej:-D A powiedział lekarz do kiedy to przechodzi?


kagosia - witaj, zapraszamy. Mateuszki fajne chłopaki;-)
 
reklama
Mój też steka,jęczy,chrapie i bóg wie co jeszcze. Czasem to aż śmiać mi się chce.
Dziś pierwszy dzień podałam mu biogaje,ciekawa jestem jak się będzie zachowywał
 
Sunovia- moja tez tak pierdzi przez sen, czasami pytam sie mojego L czy to on czy ona:)

Pscolka- sciagne od Ciebie pomysl na ciemieniuche, oliwka mala uczula wiec zobaczymy linomag. Na dupcie nie dziala, to moze na glowke bedzie ok :)

Magda, zlej wszystkich co mowia ze dziecko duze, zachanne itp, przeciez diety mu nie wprowadzisz. Nam
powiedziala polozna ze najwieksze dzieci rodza polki i pakistanki. A jak mi mowil ze Jula zajela caly inkubator to sie smialam. Na wszelkiw docinki mowie ze mam dobre mleko:) tak wiec olej takie teksty.

Witam nowe mamusie:) fajnie ze tyle Was sie odezwalo.

U nas wieczorne zlosci czas zaczac.
 
Mnie dziś pediatra spytała, czy mała jest na piersi. Jak odp, że dokarmiana mm to popatrzyła na mnie takim wzrokiem i widziałam, że już chciała coś powiedzieć, ale zawahala się i dopiero po chwili powiedziała, że chyba z niej glodomorek. Myślę, że chciała rzucić jakiś tekst o niepotrzebnym dokarmianiu, tuczeniu etc., bo Inga to faktycznie kawał dziewczyny, ale może przed takimi komentarzami uratowała mnie starsza córka, która stała obok - szczypior mój chudziutki ;-)
No i prawda jest taka, ze to piersią dokarmiam, a nie mm.

Coś się kręci malutka i dalej gazuje. Oby się nie obudziła, bo ja jeszcze nie zdążyłam się położyć.

Czy któraś z was używa kosza Mojżesza? Jesteście zadowolone? Ja kupilam z braku miejsca, ale nie mogę się doczekać aż małą przełoże do łóżeczka. Ten materacyk wydaje mi sie taki lichy i jakiś tak tam średnio jest wygodnie mam wrażenie.
 
Cos posty dziwnie widac na telefonie:(
Sunovia, ja mam ten kosz. Mala naparza raczkami juz wiec nie wiem jak dlugi bedzie w nim spala. U nas materacyk gabkowy. W lozeczku spi w dzien i tu i tu jest ok...ale najlepiej na lozku rodzicow:D
 
Renisus - ja wlasnie nie widzę połowy postów

Ale mam sajgon ... Mała płacze, pręży sie jezusie juz mi plecy odpadaja... Od 18 leżała w łożku moze z 40min :( mój spi bo rano do roboty a mi sie juz płakać chce... Oczy jak 5zl i co chwile krzyki... Co za dziecko:(
 
Bozesz walczyliśmy do północy zeby poszła spać. Wiec albo za dlugo spi w dzien ???? Czy to możliwe dziewczyny? ?? Albo to ten oslawiony skok albo nie wiem...tak jej bylo źle i tak, interesowała się czyms na chwilkę najchetniej na rekach a jak nie to ryk. A ze ja nie spie z nia bo jestem w maseczce aplikujac konskie dawki leków ( mam czas do rana) zeby stanąć na nogi. Maz ja brał tak i siak, na plecy na brzuszek i na plecy aż o północy zaliczyła zgon. To juz druga czy trzecia noc z rzędu ze chodzi spać o północy :/
 
Mizzah, Garmelka no niestety tak to jest, tak małym dzieciom co chwilę się zmieniaja pory spania czy jedzenia. Mogę was pocieszyć ze to wszystko minie w końcu :-)

My po karmieniu. Tylko zasnąć nie mogę bo księżniczka steka jak stary facet ;-)
 
reklama
My juz 3 noc walczymy do polnocy, dwie pierwsze spala potem 5 godzin, dzisiaj tylko 3. Sama nie wiedziala czego chce, cyc zle, bez cyca zle, placz wrzask itd. Uspokajam ja poprzez podanie wody, ale ma wtedy mine haha:D Dziala ale ciekawe jak dlugo?

Mizzah zdrowia!

Marikka jak Twoje malenstwo?
 
Do góry