reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

reklama
Renisus - jeśli chodzi o opinie to ciężko powiedzieć. Ma jedynie na znanym lekarzu.pl ale mogą byc sztucznie generowane....nie wiem. Generalnie moge w weekend spróbować nie zaszkodzi.

Sunovia - w domu malutka jest w pampersie i samych spioszkach więc raczej to nie to. Niestety kompletnie nie wiem jaka jest temperatura bo nie mam termometru pokojowego, ale koniecznie muszę kupić od razu z wyświetlaczem wilgotności. Fakt był, że mąż jak ją mył to brał żel delikatnie namydlał nim i wodą oplukiwał. No i faktycznie do karmienia czy po kapieli/ snu była cieplej opatulana....ale potówki? ?? No mam jak już pisałam weekend. Lekarz dodatkowo przepisał nam krem Tanno- Hermal Lotio i kazał 2-3 razy dziennie smarować te zmiany.
 
Mizzah tydzień temu jak wróciliśmy od rodziców położyliśmy mała w kombinezonie i w czapce po powrocie bo szkoda było ją budzić a spala malo w dzień,następnego dnia miała całe czoło i głowę w potowkach 2 razy ją wykąpałam w krochmalu i po potowkach nie ma śladu;-)stary babciny sposób;-)no i zero oliwki;-)
My używany kosmetyków z Biodermy są bardzo drogie (litr płynu do kąpieli ok, 70zł a balsAm 50zł ale są rewelacyjne nie używam nic poza nimi) i mała ma śliczna skórę;-)
 
Mona - chwilowo mąki ziemniaczanej brak ;) Ja używam kosmetyków Musteli są rewelacyjne i każdemu je polecam. Kolezanka studiowała chemię i jako, że też jest świeżo upieczona Mamą bardzo dokoladnie fachowym okiem przyjzala sie skladowi m.in Jonshon& Jonhson, Niveii, Oliatum i mają fatalny skład. No nie mniej spróbuję tych sposobów oraz tego balsamu jeśli to to....

A tak w ogóle jeśli okaza się to potówki ( wolalabym taka wersje) to juz zupełnie mi ręce opadną.
 
Spoko potowki to nic strasznego i szybko da się ich pozbyć;-)jutro po maczke męża wyslij;-) spokojnie;-)

A jak tam blizny po szczepieniu na gruźlicę u was?mała ma ogromną ta kroste z ropą teraz czekamy aż peknie
 
Na blogu sroki z analizami składów jest mustela bebe żel do kąpieli i ona podsumowuje go jako żart a nie kosmetyk dla dzieci. Ogólnie wg jej analiz mustela ma słabe składy.
 
reklama
Mój malutki na początku też miał potówki,bo rzeczywiście mieliśmy za ciepło w domu.
Położona kazała przemywac buzke naparem z kory dębu,ale przemywalam zwykła przegotowana woda i zeszło od razu
 
Ostatnia edycja:
Do góry