reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2014

Ania dzieki za info. Ja czopek wzielam raz w zyciu. Bylo to chyba 3 lub 4 dni po porodzie. Polozna nastraszyla mnie, ze musze sie zalatwic, bo przy cc czesto placza sie jelita i trzeba reoperowac. To bylo porazajace doswiadczenie. Cale szczescie, ze bylam w domu, bo ledwo zdazylam do wc.

Znalazlam na jskims forum wypowiedz, ze na mojej porodowce laska miala lewatywe przed planowana cc. U mnie w szpitalu jest kilka porodowek.
 
reklama
Gnagna chyba lepiej skorzystać mimo wszystko z tej lewatywy. Ja czopek dostałam jakoś w 3 dobie po cc żeby się odgazować, tak mi położna powiedziała
 
Mroczko moj tez niechce ;) wiec nie jestes sama. My od poczatku dostalismy zakaz, bo lozysko bylo nisko wiec tak naprawde nic nie bylo przez jakies 7 miesiecy. Az sni mi sie po nocach ;)
 
Myślę, że to inny efekt - no chyba że mąż ma brzuszek, hihi. To nawet czuć jak dzieć napiera, gdy się tak podskakuje. Pomaga w rozchodzeniu się jakiś tam kości i skracaniu szyjki :)
 
gosiak - u mnie po magnezie 2x2 szyjka się pięknie trzyma, lepiej niż latem:-D


czarna - zgrabniutki chłopaczek, super że poszło gładko:tak:


babina/garmelka - żelazo wpływa na takie pozycje na wynikach morfologii jak hemoglobina, hematokryt i nie wiem czy nie pośrednio na płytki krwi. Więc jak któreś jest poniżej normy to łyka się żelazo, a jak sugerują dziewczyny z własnych doświadczeń jeszcze lepiej jak dodatkowo witaminę B12.


kotulcia - dzielna jesteś, ja to bym chyba pokój zamknęła i czekała na męża:-D


Mizzah - mnie tak koleżanka chciała oswoić z pająkiem, myślałam, że przez okno wyskoczę, bo miała takiego włochatego wielkości ręki:-D


katinka - materaców na wymiar nie znalazłam, ale można taki zrobić, kupuje się gąbkę tapicerską i taki pikowany biały materiał. Teściowie nam uszyli (a raczej obszyli) dwa materace, tylko cholercia nie wiem w którym markecie to kupili, ale chyba jakimś budowlanym.


domka - ja tam nie lubię jak mi zasłony po ziemi szurają, ale faktycznie jest też taka moda, tylko nie wiem czy firanki też, czy tylko zasłony na podłogę mają opadać


garmelka - ale się uśmiałam z historii z pająkiem. ja jak miałam kiedyś takiego dużego, a M był w delegacji to pomimo iż była 23 to go wciągnęłam do odkurzacza i jeszcze dla pewności że nie wyjdzie odkurzyłam całe mieszkanie:-D


ania1978 - ja dzisiaj w kolejce do gina musiałam walczyć, żeby się nie popłakać. Przede mną dziewczyna chyba poroniła i chodziła taka zapłakana po USG:-(.


goska - ja w 34 tygodniu zaczęłam herbatki popijać


marrika - jeszcze nie mogę przyzwyczaić się do myśli, że się rozpakowujemy:szok:


mroczko - u mnie raczej problemów nie ma, tylko po ostatnim razie to ja nadal nie mam ochoty:-D, bo chodziłam jak połamana:-D, poczekam do 36/37 tygodnia
 
witam:)


czarna wielkie gratulacje!!!

kotulcia pogromca wampirów
:-D ja umarłabym ze strachu przy takim okazie :szok:

mroczko mojemu tylko powiedz o przytulankach a od razu byłyby chętny :-p obiecałam mu juz na koniec jak ciążą będzie bezoieczna i co? mam infekcję :sorry2:

gosiak ja też mam dość niskie ciśnienie, max 110/60 zazwyczaj i mniej, więc do nadciśnieniowców nie należymy ;-)

cyntia dobrze że wspomniałaś o tym ananasie, mam dużego i już dojrzały, chyba go zaraz wszamie:-)

co do ostrego ja bardzo lubię:tak: uwielbiam chilli itd, jadłam wiele x w ciąży ale teraz mniej, jakby miało pomóc to chętnie bym dziś zajechała po ostre skrzydełka, uwielbiam je mimo że sa tak ostre ze usta są nabrzmiałe i pieką jak cholera, mniam....:-)

posprzątałam, ugotowałam obiad i nic mi się nie chce, na wieczór mamy jechać do znajomych na mecz siatkówki, zastanawiam się czy nie brać zawsze torby szpitalnej do bagażnika :-)
 
Melduję że jak pomyślałam tak zrobiłam - czyli skakanie na mężu zaliczone i za ciosem łazienkę wypucowałam. Mąż ogarnia kuchnię i gary i zaraz odkurzam i myję podłogi. Brzuszysko boli:tak: Ale ogólnie a nie skurczowo - polecam mycie wanny:-D
 
Melduję że jak pomyślałam tak zrobiłam - czyli skakanie na mężu zaliczone i za ciosem łazienkę wypucowałam. Mąż ogarnia kuchnię i gary i zaraz odkurzam i myję podłogi. Brzuszysko boli:tak: Ale ogólnie a nie skurczowo - polecam mycie wanny:-D

ty to jestes artystka :-) twojej młodej na prawdę musi się w brzuszku podobać po tych twoich wygibasach, nic ją nie rusza ;-) ale za to jak ten twój mąż ma dobrze:-D

edit:

skakać po mężu nie mogę, więc idę umyć włosy i przy okazji wannę :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kotulcia potwierdzam że mycie wanny może zadziałać! Ja wczoraj szorowalam i od razu się krzyżowe pojawiły. Z tym że moja szyjka niezmordowana, nic się jej nie ima. Gdyby nie cc to Aurelka by do 18stki w brzuchu siedziała :-D
 
Do góry