reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2013:)

Dzień dobry dziewczyny i brzuszki!:)
Jak wasze dzisiejsze samopoczucie?? Ja czuje się od rana dobrze:) Od rana trochę mnie zakręciło, i było niedobrze ale teraz jest ok :) brzuszek dziś spokojnie i nic nie ciągnie, nie kłuje...

Dzisiejszy apetyt na naleśniki z sosem pomidorowym został zaspokojony :)
Wysyłam całusy w brzuszki i piszcie co tam u was:):*
 
reklama
Cześć :) Mmm naleśniki z sosem pomidorowym- brzmi pysznie choć nigdy nie jadłam. Dziewczyny ja też już przytyłam :( idę właśnie na długi spacer i po południu jadę kupić strój kąpielowy jednoczęściowy na basen. Koniec z siedzeniem w domu. Przed zajściem w ciążę dużo się ruszałam, chodziłam do pracy, gdzie raczej posiedzieć się nie dało, chodziłam na siłownię, a odkąd zaszłam nic tylko siedzę w chacie. :wściekła/y:

A no i czuję się średnio, brzuch mnie pobolewa i mdli mnie. Ale przynajmniej wiem, że w ciąży jestem :)
 
mnie też mdli okropnie... dziś na szczęście jeszcze ani razu nie zwymiotowałam ;]
ja to w pracy siedze 8h... ale mam zawsze rano i po pracy troche ruchu - mam do przejechania całą Warszawe .. a rano z córka na rękach jade do żlobka bo przecież z wózkiem nie da rady wejsć do autobusu tyle ludzi...
narazie waga w normie :)
 
pannacota ja na basen natrazie chodzić nie będę bo u mnie w Śremie basen mały, i prawie zawsze wychodze z niego z infekcja drog moczowych, więc narazie sobie podaruje basen:) mam orbiterka w domu więc w 2trymestrze wskocze na niego i powoli będę sobie jeździć:)
dżaga to 3maj się cieplutko w pracy i oby szybko Ci zleciał czas w pracy :*
 
nnatalie u mnie są tylko dwa baseny i wiadomo, że woda czysta nie jest, dlatego ja będę chodziła z samego rana jak tylko otworzą- wtedy jest czysta całą noc filtrowana.
 
[QUOTE la Mari


U nas dzieci od pierwszego dnia śpią w oddzielnych pokojach i w swoich łóżkach więc żadne kołyski, kosze i dostawki to nie dla mnie. Ładne to prawda ale my wyznajemy zasadę, że nasza sypialnia i łóżko to ostoja naszego małżeństwa i ma być tylko dla nas. O poranku dzieciaki mogą się wdrapać, baaa to jest najmilsza chwila poranka :)

Amen. Tak samo i u nas.


Sporo rzeczy mam jeszcze po synku wiec duzo kupowac nie zamierzam. Pozatym teraz jestem madrzejsza (tak mi sie w kazdym razie wydaje) wiec pi razy oko wiem co mi bedzie potrzebne. Na pewno nie kupie laktatora bo na ten sprzet patrzec nie moge. No ale jesli juz to najwyzej wynajme. Jedynie musze sie za wozkiem rozejrzec, ale jakos tak wcale nie mam nastroju na zakupy. Poki co bez szalenstw. Co do ubran ciazowych to w pierwszej ciazy dluuugo chodzilam w zwyklych ciuchach. Spodnie zapinalam pod brzuszkiem, ubieralam dluzsze bluzki i t-shiety, sukienki odcinane pod biustem i te z rozciagliwych materialow sprawdzily sie swietnie. Jednak teraz zamierzam kupic jakies dzinsy ciazowe i cos bardziej eleganckiego do pracy. Jednak najpierw poczekam na brzuszek.
 
Ostatnia edycja:
Persefona - wiem że to troche za wcześnie, ale nie mogłam się powstrzymać jak zobaczyłam ten komplet, póki co już nic nie kupuje, zacznę zakupy pewnie dopiero koło 4 miesiąca albo i nawet później jak będę znać płeć dziecka :)

Julianna - ja rowniez mam te książki i polecam, świetnie napisane :)


ja jestem po wizycie u ginka, dostałam pierwszą fotkę moje fasoli, urosła do prawie 9mm i serduszko bije nadal co mnie bardzo cieszy :) aaa i dodałam zdjęcie na naszym wątku z fotkami :)
 
reklama
Super, że powstały nowe tematy, łatwiej będzie wszystko ogarnąć :)

Co do zakupów to wiadomo chętnie bym już zaczęła, ale wytrzymam jeszcze trochę, dla dziewczynki będę miała po siostrzenicy mojego M. ale na pewno i tak coś kupie bo ona ma tylko przeróżowe ubranka a ja lubie wszystko z umiarem;) Jedyne co mamy wybrane już od jakiegoś czasu to wózek i to się chyba nie zmieni :)

Co do płci, to oczywiście, że będe chciała znać, M. mówi, że celował w syna, ja też mam takie przeczucie, chociaż po cichutku chciałabym córeczkę ;) ale wiadomo najważniejsze, żeby zdrowe było :)

Ja narazie schudłam 3kg, bo nie mam w ogóle ochoty na słodkie i właściwie nic słodkiego nie jem. Niestety zaczynam z dużo za dużą wagą wyjściową i zamierzam się kontrolować trochę, jeść dla dwojga a nie za dwoje...

Ja basen też odpuszczam, bo mimo, że czyste to ja i tak zawsze jakąś infekcje przywlokę, tak jakoś łapie wszystko od razu ;/
 
Do góry