reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

w tamtej firmie jak się dowiedzieli o okresie wypowiedzenia to nawet ze mną już za bardzo nie rozmawiali i mieli bardzi dużo kandydatów. wczoraj i dzisiaj byłam na kolejnych rozmowach i nic z tego:(
do wrocławia troche daleko dojeżdżać a autobusów nie ma za dużo. Do kilku firm dojeżdżają autobusy pracownicze ale tam na razie nie szukają :(
 
reklama
to faktycznie d**pa, mam nadzieję Kasiu że coś szybko znajdziesz. A nie możesz wrócić na rodzicielski? Dowiedz się dobrze w ZUSie, bo to byś musiała już przez ZUS załatwiać a nie przez starą firmę. Bo coś mi się kiedyś o uszy obiło, ale nie jestem pewna.

Ja już od jutra na urlopie, w sobotę wyjeżdżamy, pozdrawiam cieplutko i odezwę się po powrocie.
 
do ZUSu dzwoniłam i ponoć nie mogę wrócić na rodzicielski, ale złożyłam też o to podanie i czekam na pisemną odpowiedź.
Dzisiaj kolejna rozmowa, znowu się napaliłam i zadzwoniki że wybrali kogoś innego, i jeszcze koleżance dzisiaj udało się dostać do fajnej pracy a w sumie to nie zależało jej aż tak bardzo. Pół dnia przeryczałam.
A jeszcze dodatkowo Tośka coś się nie chce słuchać, nie je obiadów, nie mam już sił.


Udanego wypoczynku życzę :)
 
asik, udanego wyjazdu !!:-D
oby pogoda dopisała ładnie :)
Kasiadz, nieciekawie, trzymam kciuki za ciebie :)
a próbowałaś po sklepach, marketach ? tam zawsze ludzi potrzebują, pieniążki na bieżąco będą, a w między czasie szukaj lepszej pracy :)
 
cześć Dziewczyny
Kasia niezły numer z tą pracą, ja też nadal nie mogę nic znaleźć :wściekła/y:
Asia życzę miłego wypoczynku
My już po wczasach, było fajnie, nawet Maja była znośna.
Mariolcia moja też niezly szogun, masakra zastanawiam się skąd ona ma tyle siły
 
mikusia, super że wczasy się udały :)
nie wiem skad dzieci mają tyle siły, pocieszam się tym że przy dziecku zrzuciłam prawie 10 kg :)
 
kurczę Kasia ale Ci współczuję... najgorsze że Ci przepadł roczny macierzynski, a to był jednak wróbel w garści :( jak poszukiwania?

u nas nieźle. Dostałam od gina pozwolenie na poród :p możemy się rozpakować w każdej chwili :)
 
reklama
Do góry