reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

kurcze trochę to już trwa. O której ona pojechała do szpitala? Mam nadzieję, że długo się już męczyć nie będzie. Po takim czasie to nawet sił na poród nie ma.
 
reklama
Hej,
zaczęłam czytać posty z wczoraj i z dzisiaj, ale poddaję się. Nie dam rady.
Kiepsko coś sie od wczoraj czuję. Ciśnienie mi skoczyło, mam 150 na 100, głowa mnie boli i jest mi niedobrze.
Do tego kiepsko czuję ruchy Małej i sie denerwuje przez to.
Ale to chyba dlatego, że chyba się przekręciła.
Bo zawsze ją czułam z boku brzucha a teraz jak już czuję, to albo na pipkę uwiera albo koło żałądka.
Mam nadzieję, że wszystko ok jest.

Może jutro się będę coś lepiej czuć to poczutam co u Was.

W kazdym razie ciumki dla Was!
i gratuulacje dl aKaroliny i Icarium!
 
Kiniutka a nie myślałaś, żeby pójść z tym ciśnieniem na IP chociaż ktg zrobić? Wysokie ciśnienie jest raczej niewskazane w ciąży.
 
Kiniutka uważaj na ciśnienie! Kontroluj czy spada bo nie może być takie wysokie. Towarzyszące mu silne bóle głowy, zaburzenia widzenia i ból w prawym boku to sygnał do szybkiego zgłoszenia sie do lekarza. Więc obserwuj sie Słonko bacznie!

A Elifit już chyba od rana w szpitalu. Już wczoraj wieczorem pisała o skurczach....
 
JAgmar, Mileczka no właśnie nie wiem co to robić.
Teraz sobie mierzyłam to było 135/96. Czyli jak na mnie to trochę wysokie ale tak bez szału więc nie wiem...
Głowa mnie tak ćmi, więc to nie jest wielki ból, a żołądek to moze od tego, że Mała się przekręciła i pewnie mnie w niego kopie.
Tak sobie staram to wszystko tłumaczyć...
No bo na IP to z czym jechać? Nie bardzo jest powód chyba
 
No nie ma co panikowac ale jakby dochodziły jeszcze jakieś niepokojące objawy to tez nie ma sie nad czym zastanawiać :) NAjwyżej dostaniesz Dopegyt :) Ale chyba powoli ciśnienie spada to fajnie.
 
mialam nadzieje ze dzisiaj jakies malenstwo cioci zrobi prezent na rocznice slubu

Wszystkiego Dobrego z okazji wczorajszej rocznicy !!! :-)

Elifit no to trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&& aby to było już, szybko i bezboleśnie!!!:tak::-D

no i nie jest niestety :no: to smutne że my kobiety tak się musimy męczyć,
współczuje jej jak cholera ... tak dawno jej wody odeszły a jeszcze nic z nią nie robią,
to nie jest niebezpieczne ???

U nas dzis rocznicowo :-)

I dla Ciebie Najlepsze życzenia :-)

mi wyszła 2 :-) tak jak planuję chociaż chłop coś mędzi o 3 :dry:

mi też coś zagaduje na 3 :-p ale ja chyba nie bardzo,
a On chce mieć syna :blink:

Kiepsko coś sie od wczoraj czuję. Ciśnienie mi skoczyło, mam 150 na 100, głowa mnie boli i jest mi niedobrze.

Kobieto Ty idź na IP albo chociaż zadzwoń do lekarza
to jest niebezpieczne takie ciśnienie ... zresztą powinnaś być w szpitalu
a nie się wymigiwać ...


Dobry Wieczór Dziewczynki !!!

Ja się też coś kiepsko czuję, raz mam energię jak cholerka
a dziś np jestem słaba zmęczona, głowa mnie strasznie boli ...
męczy mnie to już wszystko :baffled:
ale z drugiej str tak się boję ... już to mówiłam
ale jakiejs psychozy dostaje ...
 
Kiniutka uwazaj na to cisnienie , jakby nie spadlo to chyba na IP lepiej podjechac

Monysia ja dzisiaj tez dizen do du... jakas spiaca jestem , bez sil i wogole czuje sie zdolowana z deka :/
do tego ciezko mi sie oddycha tak mam wysoko brzuch , ze masakra :/
 
Kiniutka mnie przy takim ciśnieniu położyli na 3 dni do szpitala. To jest niebezpieczne bo grozi niedotlenieniem dziecka. Lepiej pojechać i się upewnić, że wszystko jest w porządku. Przez te 3 dni monitorowali mi ciążę, robili ktg i spokojnie puścili do domu. Dostałam dopegyt i po tym leku problem z ciśnieniem ustał. Lepiej dmuchać na zimne. Nie ma co panikować tylko pojechać do szpitala albo zadzwonić do lekarza on też Ci pomoże. Jutro poniedziałek więc będzie się łatwiej z lekarzem skontaktować.

dobranoc miłej i spokojnej nocy.
 
reklama
Kiniutek jak ciśnienie spada to jest ok, ale kontroluj je, jakby wzrastało ponownie to jedź na IP bo nie ma żartów ze skaczącym ciśnieniem

Gosiane wszystkiego dobrego z okazji rocznicy!!

a mi w tym quizie wyszło 1 dziecię :) i mniej więcej tak planujemy, ale plany czasem dają w łeb ;-)
myślałam, że dzisiaj zajrzę i będą info o tym ze Elifit urodziła, a tu boroczka się jeszcze męczy, masakra!!
mam nadzieje, że jak jeszcze nie urodziła to jakoś przyspieszą jej męki
 
Do góry