reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Cześć ślicznotki :)

Gosiane wszystkiego dobrego skoro rocznicowo :)


Ja czuje sie rewelacyjnie. Normalnie cały weekend miałam szał pał, tyle energii, nic nie boli, nic nie doskwiera. Takiego powera dostałam, że jak wysprzątałam chałupę to pozbierałam zabawki i pojechałam na cmentarz pomnik wyczyścić już na Wszystkich Świętych, bo potem już może nie być okazji :)Doszło mi łóżeczko i pościel więc mocno sie ekscytowałam, od razu poprałam i już stoi dumnie rozłożone, zwarte i gotowe :) Mój Roberto pojechał własnie w trase więc znów zostałam słomianą wdową:dry: Nie lubię...:dry:

Mamy jakieś świeże newsy od Elifit :)?
 
biedna elifit, juz 24 godziny mecza ja skurcze
chyba powinni juz jej pomoc skoro rozwarcie sie nie robi

gosiane najlepszego z okazji rocznicy

mi dzisiaj brzuch caly dzien twardnieje, nic nie moge robic tylko siedze na kanapie i sie tym mecze
na dodatek cycki mnie swedza i szczypia jak na poczatku karmienia
chyba sie szykuja
 
no bidulka z Elifit :-( skurcze i nic z tego...wydaję mi się, że na bank jej coś dają na rozwarcie, przecież nie trzymali by jej tam na darmo :tak:
 
Też myślę, że na pewno coś dostaje. Żeby tylko nie czekali zbyt długo jak na zbawienie bo to specjalność polskich szpitali. Trzymam kciuki żeby coś sie w końcu ruszyło bo szkoda dziewczyny :-(
 
biedna elifit, juz 24 godziny mecza ja skurcze
chyba powinni juz jej pomoc skoro rozwarcie sie nie robi

gosiane najlepszego z okazji rocznicy

mi dzisiaj brzuch caly dzien twardnieje, nic nie moge robic tylko siedze na kanapie i sie tym mecze
na dodatek cycki mnie swedza i szczypia jak na poczatku karmienia
chyba sie szykuja

dlatego ja sie ciesze , ze tutaj po 2 h jak nic sie nie rusza robia CC
przynejmniej mnie meczyc nie beda nie wiadomo ile :(
bo tak sie z regoly konczy , ze kobiete wymecza , a i tak na koniec robia CC :/

oby sie ruszylo i sie biedna nie meczyla !!
 
reklama
Do góry