reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

ja spojrzałabym też w przyszłość. Dziecko podrośnie będzie oglądać bajki, wtedy lepiej aby jednak każdy sprzet był osobno. Ale to jest Twoja decyzja. W każdym razie jesli chodzi o jakość to sądze że obraz będzie niezły.

jagmar
ale dobre :p dzieci to jednak są pocieszne:) a z czasem się wszystkiego nauczy teraz jeszcze jest mała:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A my mamy jakiś zajebisty telewizor hd. Wzięliśmy go na raty przy okazji kupowania sprzętów kuchennych. I powiem Wam szczerze, że zapominam o jego istnieniu. Przez 2 miesiące może 5x coś na nim oglądałam. Nie ma nic ciekawego w telewizji a nie mamy na razie żadnej satelity ani kablówki. Wolę książki i BB :)
 
jagmar
no ja też jakoś mega tv nie oglądam, ale wiadomości, albo filmy dvd to chętnie:p noo i pierwszą miłość :p
a jkoś jak jest, to okazyjnie wlączam, ale jak nie ma to kusi jak nie wiem!
 
dzieki dziewczyny za slowa wsparcia

ja nie jestem zla na to, ze mama nie przyleci, tylko popsortu sie syrasznie wystraszylam...
z tego wszytskiego nie spalam prawie nic, od wczorajszego ryku mam oczy zapuchniete i wygladam jak ogr ...

moje dwie bratowe kupily wczoraj bilety do mnie na piatek i beda u mnie do poniedzialku , uparly sie ze przyleca mi pomoc ogarnac chate po remoncie i przygotowac wszystko dla dzidzi, zebym nie musiala tego sama robic
milo z ich storny

normalne , ze sie wystraszylas :(((
teraz glowa do gory bedzie dobrze !!
no i super , ze bratowe takie pomocne :)

Cześć,


nie wiem jak wam dziewczyny ale mi jest strasznie duszno, nie ma upałów ani duchoty a ja się cała pocę :confused:

w ciazy norma :)
ja mam jeszcze gorzej , bo u mnie jest ponad 30 w cieniu i poce sie caly czas jak swinia :/ goraco mi tak , ze wymiekam normalnie i modle sie o ochlodzenie :/

Zosia dostała dzisiaj lalkę i wózeczek. W zasadzie to sama sobie wzięła bo go przypadkiem znalazła. Jest zachwycona nową zabawką a ja mam obraz tego co może spotkać małe dziecko jak się je nieopatrznie zostawi z troszkę tylko starszą siostrą. Zosia wyciąga lalkę za głowę a wkłada do wózka za nogi. Parę razy ją rzuciła na podłogę z okrzykiem hapśiiii (co ma znaczyć, że lala śpi). Normalnie czeski film. Siedzimy z siorką i płaczemy ze śmichu. Nawet próbowała wejść do wózka nie zrażając się tym, że wózek był zajęty przez lalkę. Masakra będę musiała mieć oczy dookoła głowy. Całe szczęście, że Zosia nie sięga jeszcze do klamki i nie wedrze się niepostrzeżenie do pokoju w którym śpi dzidzia.

hehe nie martw sie moze nie bedzie tak zle :) ale napewno na poczatku trzeba bedzie mic oczy do okola glowy :)
 
elifit wątpię kot np jest żywy ruszający się i w dodatku drapie a Zosia nie przepuści mu i jak jest w pobliżu to musi go wyściskać. Na szczęście nauczył się, że jak widzi mini człowieczka biegnącego z wyciągniętymi łapkami w jego kierunku to należy wiać.
Wiadomo, że koty to zupełnie inny temat bo są do ściskania i duszenia ;) a jak będzie z "żywą lalką" to się dopiero okaże w praniu.
 
Halo baby,

Ja własnie wróciłam ze sklepów, łaziłam z Mileną która obchodziła dzisiaj Międzynarodowy Dzień Wieśniaka :dry: dawno zapomniałam, że można się tak beznadziejnie zachowywać...więcej jełopa ze sobą nie zabieram bo wiochę robi, że hej :dry:

Szukałam kołyski ale chyba na allegro wychodzi taniej o 100,00 PLN niż w sklepach.
 
Z Zosią miałam spuchniętą mordę jak jakiś pijak, o kończynach wspominać nie będę.

ja tak samo miałam, cały pychol, szyja, ręce ... fuj ...


pryzybela super ze serduszko zdowe, mowilam ....
ona sie tak ciezyla ze do mnie leci i ja to samo ...
pierdzielony pech :(((((((

Bardzo współczuję, na pewno chciała Wam pomóc w pierwszym okresie
po porodzie a tu taki cham się trafił, za grosz rozumu ...
nie denerwuj się tak mocno bo Dziecku zaszkodzisz,
trzymaj się ...


Witam Kobitki !!!

Wczoraj poszłam na badanka do ośrodka i pojechałam sobie
do Mamuśki, powiem Wam że mi się normalnie opłaciło
bo wydała na naszego drugiego Bąbla prawie 250zł
aż się poryczałam, za miast ja jej pomóc to Ona mi pomaga finansowo ...
Milenie też dużo nakupywała i dla drugiego też chciała pokupować ...
A teściowa nawet nie spyta czy coś mi potrzeba :-(
no cóż, jak zawsze mówiła "nie daj boże gdyby się drugie dziecko przytrafiło"
to widzę że nastawienie dalej te same ... i jak tu razem żyć ...


A dziś przyjechał kurier z rzeczami które ja zamówiłam kilka dni temu
tak więc wszystko już mam pokupywane i poprasowane
i oficjalnie mogę powiedzieć że jestem przygotowana :-D
tylko się spakować i finito,
no jeszcze czekać aż wielmożna panienka zechce wyjść
bo jak na razie doskonale mnie maltretuje od wewnątrz :-D

Milena w zeszłym tyg była chora ale od poniedziałku
już chodziła do przedszkola, dziś natomiast
znowu obudziła się z superowym kaszlem
i miałam jej znowu nie puszczać ale tak się rozpłakała
że ją zaprowadziłam ale powiedziałam pani żeby zadzwoniła gdyby coś było
nie tak albo gdyby przeszkadzała, czy ktoś się skarżył,
pani się bardzo ucieszyła że jednak ją posłałam i powiedziała
że jest bardzo z Mileny zadowolona bo się bardzo zmieniła
(w zeszłym roku za nic nie chciała chodzić do przedszkola...)
 
Ostatnia edycja:
monysia - moja teściowa jest taka sama anie razu nie zapytała czy czegoś nam dla młodej brakuję :dry: kij jej w bary :-) prosić się nie będę już nie mówiąc o tym, że na biednych nie trafiło :dry:
 
reklama
monysia To takie miłe jak ktos cos Ci kupi szczególnie dla dziecka, pomoze...ja niestety moge liczyc tylko na siebie, u mnie moja mama tez zawsze mówiła "żeby tylko nie więcej dzieci" a jakos dajemy sobie rade i naprawdę ciesze sie ,ze będe miała dzidzusia, tym bardziej ze jestesmy teraz na swoim i nikt mi sie do niczego nie wtraca.........w poniedziałek byłam u lekarza iwszystko było ok, ale dzisiaj czuje ,ze mam skurcze kiedy chodzę, na razie nic sie dalej nie dzieje wiec czekam.
 
Do góry