reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

ja akurat nie mogę narzekać, mama mi zawsze coś kupi dla smyka.. chodzi po ciuchaczach i znajduje cudeńka.. jak u mnie była to też mi pomagała w porządkach domowych, teściowa też pomaga jak może a jeszcze pomoże jak się urodzi ;) , szwagierka również prezentuje.. dużo podostawałam.. cieszę się bo jakby tak to wszystko zliczyć to aż tak dużo nas przygotowania na didusia nie kosztowały, no i za becikowe i kase z pzu będzie można coś kupić do domu typu tv ;) oraz odłożyć na czarną godzinę.

monysia ja też już gotowa.. pozostaje tylko czekać ;)
 
reklama
mi teściowa ciuszki kupuje, ostatnio kupiła płyn do płukania i co chwilę coś,
no i teście dorzucili nam do budowy w tym roku więc narzekać nie mogę. Dodatkowo dziadek mojego chłopa dał nam 1000zł becikowego jak to powiedział - odłożyliśmy to na szczepionki. Kase z PZU i becikowe przeznaczymy zapewne na chrzciny i dołożymy do szczepień:)
moi rodzice się za bardzo nie dokładają, ale ja nie chcę, bo oni mają potężne długi, i komornik im wisi nad głową, sprawy sądowe itp. (mamuśka wpadłaa w spirale kredytową) - ale nie mam ochoty o tym gadać bo przez stres związany z nierozsądkiem mojej mamuśki straciłam jedno dziecko:(

a spakowana już od jakiegoś czasu jestem, myślałam że może szybciej urodzę, ale gin powiedział że nic na to nie wskazuje. może i dobrze? koleżanka z pracy mówiła mi wczoraj że urodziła syna 3 tyg przed terminem i nie miał paznokci, brwi i rzęs
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry