reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

monysia - witaj w klubie ja też chciałam zakupy na allegro dokończyć i du pa :dry:

no ale chociaż wykorzystałam chłodek na prasowanie :-) wyprasowałam wszystko ufffff :tak:

ja do szpitala nie zabieram całej paki pampersów bo i po co, takie małe dziecko zużyje z 8 - 10 szt na dobę po co to tachać ;-)

widzę, że mamy klub czarnego szlafroka ;-)
 
reklama
ja wezmę małą paczkę pampków w której jest 27szt
ostatnio stykło ...

siedzę i spisuję rzeczy jakie jeszcze potrzebuję
dla maluszka i chyba ze 2 stówy przynajmniej jeszcze pójdzie ...

spisuję też rzeczy które mają się znaleść w torbie do szpitala
żeby nie zapomnieć o jakiejś błahostce potem ...
 
ja spakowałam całą paczkę pampersów bo to 48szt. a na sr mówili że przy takim maleństwie często trzeba zmieniać pieluchę przed karmieniem i po karmieniu więc trochę tego będzie potrzebne:)
 
Allegro padlo bo wszystko wykupilysmy :-D

Ja wezme z 15 szt pampkow a malz mi dowiezie pozniej jak cos. Ja chyba tez wezme szlafrok, musze tylko jakis mniejszy wykombinowac bo moj to strasznie gruby i duzy jest.

Ale mam zgageee :baffled:

Moj wlasnie wpadl po pracy i oznajmil ze na pepkowke idzie bo nasza kolezanka urodzila wczoraj. No i oczywiscie mam go zawiezc i przywiezc :/
 
A dla mnie wielorazowki to masakra jakas, bo bez wygotowania, albo chlorowania nie ma szans zeby sie przebarwien z kupki pozbyc (bynajmniej nasza na cycu rzadkie walila i takie zjadliwe w kolorze i plamach, ze niespieralne bylo)... No i do ekologicznosci tego tez nie mam przekonan, bo jednak i energia i woda i czas na pranie idzie, o proszkach i plynach nie wspomne.... A roboty i smrodu z tym tez nie brakuje, bo albo trzeba bardzo czesto pranie wstawiac, albo plukac dobrze przed wypraniem, bo zapach moczu tez jest zjadliwy jak polezy, a i mokre przeplukane potrafia zasmiergnac, wiec dla mnie wiecej "-" takich pieluszek...
no własnie też jakoś nie mogę tego przetrawić, a czytałam opinie że kobiety sobie chwalą...

no ale w tej karcie lekarz wpisuję Ci na bieżąco wyniki twoich badań i to starczy :tak:
nie zgodze się, u mnie też wymagaj oryginałów badań, także to chyba od szpitala zależy.


chyba idę spać bo taka padnięta jestem że masakra. I znowu mam faze na jabłka jak na pocz. ciąży.... mogę po 4 dziennie zjeść...
 
Witajcie, ja juz tez zaczęłam pakować torbe i jak mi sie cos przypomni to dopakowuje...wydawała mi sie taka wielka torba a jak wszystko włozyłam to okazała sie za mała. Cos mnie ostatnio boli w prawym boku i to tak jakby mi ktos igłe wkaładał i nawet skóra mnie boli.....okropnie
 
Ja w sumie tez nie mam oryginałów badań jak pójdę na wizytę to poproszę o nie. Co prawda wydaje mi się to bez sensu bo po co komu badania krwi z pierwszego trymestru? Rozumiem, że te bieżące to lepiej mieć a tak to faktycznie wszystko jest w książeczce. Może chodzi o oryginały badań typu kiła, hiv i GBS, grupa krwi itp ?
 
dla mnie to też dziwne bo po co w takim razie gin wpisuję Ci wszystko do książeczki i pod tym się podpisuję jak i tak masz ze sobą to wszystko tachać :dry:

ja przy pierwszym porodzie miałam tylko kartę ciąży i starczyło, nikt mnie po żadne oryginały nie gonił ;-)
 
reklama
Kurna miałam sobie skończyć zakupki na allegro robić
a tu du.pa bo jakąś awarię serwisu mają :crazy:

no wlasnie widzialam ,ze jakas awaria :/

mi też didek główką daje po szyjce, pęcherzu .. gdzie sie tylko da, a spanie to jużkatorga, na lewm boku ciężko spać, na wznak niet a jak przekręcę się na prawy bok to mi gula pod żebrami wystaje bo ułożony po lewej stronie.. wczoraj go delikatnie pukam a on nic, no to ja go mocniej, dalej nic, w końcu tak przycisnęłam i się posunął, inaczej bym nie usnęła :sorry2:

pieluszki wielorazowe za mną nie przemawiają :no:

szlafrok też biorę ale zrobię jak wy i wezmę cienki, asionek też mam satynowy i też czarny :-D

bedziemy stylowe na porodowce hehe
moj mnie naparza caly dzien po pecherzu :/ okropne to jest
ogolnie ma jakis dzien aktywny mega , bo harce takie odprawia , ze az boli mnie wszystko
spanie na boku zostalo mi tylko lewym , bo po prawej zebra mnie napylaja i to dosc mocno
coraz gorzej sie robi :)

monysia - witaj w klubie ja też chciałam zakupy na allegro dokończyć i du pa :dry:

no ale chociaż wykorzystałam chłodek na prasowanie :-) wyprasowałam wszystko ufffff :tak:

ja do szpitala nie zabieram całej paki pampersów bo i po co, takie małe dziecko zużyje z 8 - 10 szt na dobę po co to tachać ;-)

widzę, że mamy klub czarnego szlafroka ;-)

hehe no znak rozpoznawczy pazdzirnikowek :)))
dobrze , ze juz z glowy masz prasownanie :)

Allegro padlo bo wszystko wykupilysmy :-D

Ja wezme z 15 szt pampkow a malz mi dowiezie pozniej jak cos. Ja chyba tez wezme szlafrok, musze tylko jakis mniejszy wykombinowac bo moj to strasznie gruby i duzy jest.

Ale mam zgageee :baffled:

Moj wlasnie wpadl po pracy i oznajmil ze na pepkowke idzie bo nasza kolezanka urodzila wczoraj. No i oczywiscie mam go zawiezc i przywiezc :/

hehe no wlasnie tak sie rzucilysmy na zakupy , ze az im system padl :))
no widzisz mezus sie idzie bawic i jeszcze szofera ma , dobrze mu :)
ciekawe kiedy my gdzies wyjdziemy zabalowac hehe
 
Do góry