reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Witam

Podczytuje was ale mam strasznie duzo zamieszania. Moj M jest w Polsce do pon. I jakos zrzera mnie teksnota. Dostalam wkoncu paczke z Polski, mam juz wszystko. Narazie nie bede kuipowala lozeczka. Mysle ze kolyska wystarczy dopoki sie nie umeblujemy i nie ogarniemy!!
Wozek bombowy, az juz bym chciala wyjsc na spacer, no ale niestety moj maluch siedzi dalej za skora!!

Torba spakowana, wszystko przygotowane tylko czekac szczesliwie na porod...

Mariola wyrazy wspolczucia. Moja babcia zmarla w pazdzierniku:-(, dosc niespodziewanie...i przez glupote!

no i nareszcie wrzesien. Jeszcze 4TYG mhmm,
Wszystkim przedszkolakom, szkolniakom zycze milego dnia w powrocie do SZKOL!
 
reklama
Werka my w tym tygodniu chcemy już łóżeczko montować i kąt dla młodego przygotować :) I wierze, że tęsknisz ale jeszcze troche i wróci. Mi pod dwóch miesięcy się takie "aj low ju" włączyło do męża, że jak na dwa dni jedzie to już mam łzy w oczach i broda sie trzęsie:-) Mówię mu żeby sie teraz cieszył moją wylewnością, bo po porodzie to różnie może być :-D
 
I mamy wrzesien coraz blizej do rozwiazania a jednoczesnie tak daleko. Juz sie doczekac nie moge, zeby ciezar zwalic z kregoslupa
;-) Moj syn idzie od poniedzialku do szkoly i wlasnie na zmiane z kolezanka dzieciaki zawsze wozimy. Ona rano zawozi a ja po poludniu odbieram. Jest to dobvre rozwiazanie zwlaszcza jak maluch juz na swiat przyjdzie i beda zimne poranki.
 
a moja siostra poszła na 8 do nowo otwartego przedszkola i musieli odesłać dzieciaki do domu z powodów technicznych ... :confused2: dobra nowina dla mnie z wrzesniem szukałam ciągle po internecie mini pralki oraz jakiejs kuchenki i w katalogu tesco znalazło się w sam raz do mojego gustu i naszego małego mieszkanka:-) już trzeba powoli pakowac manatki :)i nawet m się pracą nie wywinie bo tesco cało dobowe :D
 
Piękny wrzesień nam się zaczął. Ciekawe jak długo pogoda się utrzyma.
No i ja też się mega cieszę, że nowe programy będą w tv bo oglądanie powtórek powtórek jest już strasznie irytujące.
Do porodu jeszcze jakieś sześć tygodni więc się nacieszę nowymi produkcjami ;)

lena no to Ci się trafił jakiś udany Arab, dobrze, że zmieniłaś lekarza, bo on to jakiś niepoważny albo niedouczony

mariolcia bardzo mi przykro z powodu babci, trzymaj się i na ile to mozliwe staraj nie smucić bardzo
 
A ja sobie wybyłam do koleżanki na ploteczki
bo też Córkę posyłała do przedszkola ale pierwszy rok
i jak jedna tak druga trochę pobeczana więc posiedziałam u niej
i zagadywałam żeby nie myślała ...
A teraz szybko jakiś obiad muszę splecić nim M wróci z pracy :-p
 
no widac , ze humorki z 1 wrzesnia lepsze :) chyba swiadomosc , ze juz tak blisko daje nam energii :)
no i w tv bedzie na co popatrzec w koncu :) bo juz z aktywnoscia to coraz ciezej jest ...


Mariolcia wspolczuje :((( trzymaj sie !!


hejka, wszystkie sie z września cieszą a pamiętacie czasy jak wrzesień był ZŁY

oj tak ja doskonale pamietam koniec wakacji byl taki smutny :/ i te okropne reklamy zeszytow wszedzie hehe w depreche wprowadzaly
a teraz mi rybka jaki to miesiac :) dopoki maly do szkoly nie pojdzie czy do zlobka ...
 
Witajcie, dzisiaj po prostu jez padam, rano z dziecmi na rozpoczęcie, potem załatwiać musiałam urzedowe sprawy w miescie gdzie bym nie pojechała to objazdy bo drogi robią, korki straszne, jeszcze jak poszłam do swiadczeń rodzinnych złozych wniosek to byłam 104...koszmar zrezygnowałam poczekam na mniejsze kolejki. Jutro dzieciaki juz na 8 na razie mam problemy ze spaniem więc nie będziemy zasypiac, gorzej będzie później ....jak sie dzidzius urodzi
 
reklama
asionek
to jesczze nie wiesz czy juz zwolnienie czy jeszcze nie ??
fajnie , ze rodzinka przyjerzdza , a balaganem sie nie przejmuj na kontrole nie przyjedzaja :)

juz wiem,ze jutro ostatni dzien, pomimo namow nie zgodzilma sie na chodzenie do pracy - dzis mnie boli nerka ,ze szok - pierwszy raz w zyciu! i hemoroid mi wylazl wczoraj pierwszy raz w zyciu - nastroj do dupy... a porzadkiem sie nie przejmuje, lazienke tylko ogarne oczywiscie :)
jagmar - ma byc milo a nie sprzatnie, hihihiihihihihihihihihi


mariolcia - wspolczuje..
 
Do góry