reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

hej :)
no i mamy wrzesien yupiiiii
juz coraz blizej :)
no i w koncu w tv cos bedzie bo idzie ocipiec :/



Hop hop,jestem.
Przepraszam,że sie nie odzywałam,ale jakoś weny brak-depresyjne nastroje i wogóle do dupy.
Po pierwsze wizyty co tydzień,cukry u mnie wysokie mam zwiększone leki z jednej do trzech tabletek na dobę.Skurcze sie pokazały bolesne,a lekarz mnie zignorował i powiedział,że mam sie leczyć sama(to ten arab opowiadałam Wam)oczywiście naskarżyłam na niego i zmieniłam.
Za tydzień tzn 6 września zaczyna się szkoła,a że zmieniliśmy szkołę na inną będę musiała je dowozić i już się zastanawiam jak ja to zniosę z malutkim dzieckiem.
Leszek ma w pracy urwanie głowy i pracuje po 12 h więc siedzę sama jak kołek i durnieje,wkręcam i wymyślam czarne scenariusze-Boże kiedy ten pazdziernik?

pazdziernik juz niedlugo !! :)
dasz rade bedzie dobrze :) glowa do gory :)

wrzesnieeeeeeeeeeeeeeeeeeeen :) dzien dobry kobitki, ja sie zbieram do pracy, a jutro (prawdopodobnie) ostatni dzien pracy, fryzjer a ptem fruuuu na lotnisko odebrac brata z zona co ,mnie odwiedzaja na pare dni :) juz napsialam do nich ze mieszkanie nie posprzatane a aja nie mam ani sily ani czasu sprzatac :-D

oho, jaka mgla dzis!

to jesczze nie wiesz czy juz zwolnienie czy jeszcze nie ??
fajnie , ze rodzinka przyjerzdza , a balaganem sie nie przejmuj na kontrole nie przyjedzaja :)
 
reklama
Witam i ja w ten wrzesniowy dzień ;-) tak asionek masz racje wreszcie cos w tv bedzie hehe:-D a ja jednak jutro na usg na 13 bo myszek bedzie mogl ze mna pojsc :-) hihi . Wiecie co ja to planowo otatnia do rozpakowania więc gdyby było tak terminowo to czekajcie na mnie hehe :-)
 
Hop hop,jestem.
Przepraszam,że sie nie odzywałam,ale jakoś weny brak-depresyjne nastroje i wogóle do dupy.
Po pierwsze wizyty co tydzień,cukry u mnie wysokie mam zwiększone leki z jednej do trzech tabletek na dobę.Skurcze sie pokazały bolesne,a lekarz mnie zignorował i powiedział,że mam sie leczyć sama(to ten arab opowiadałam Wam)oczywiście naskarżyłam na niego i zmieniłam.
Za tydzień tzn 6 września zaczyna się szkoła,a że zmieniliśmy szkołę na inną będę musiała je dowozić i już się zastanawiam jak ja to zniosę z malutkim dzieckiem.
Leszek ma w pracy urwanie głowy i pracuje po 12 h więc siedzę sama jak kołek i durnieje,wkręcam i wymyślam czarne scenariusze-Boże kiedy ten pazdziernik?

Bidulko ty...wszystko się ułozy, zobaczysz, no i do końca już bliziutko :-)

Mariolcia współczuje, masakra, tak na sam koniec ciązy taką tragedie przeżywać.....koszmar...

Ale wam babki zazdroszczę że wasze dzieci już od dziś do szkoły!!!! U nas szkoła zaczyna się dopiero 9! ale już moja idzie do 1 klasy, na cały dzień będę ją miała z głowy, tylko się zastanawiam jak ona na początku zniesie nową szkołe...bo początek przedszkola to był koszmar...
 
Hej!

Mariolcia wspolczuje teraz takich przezyc :-(

Lena glowa do gory, dasz sobie ze wszystkim rade. A lekarza to dobrze ze zmienilas, niezly palant jak ignoruje takie rzeczy jak skurcze :crazy: Mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze.

Asionek tak tak! Ja tez czekam na nowa ramowke w tv :-D bo nuda masakryczna teraz.

sivi cora teraz starsza to moze juz inaczej przezyje taka zmiane i chetnie pojdzie do szkoly.

Jakos sie zebrac nie moge dzisiaj, dalej w pizamie siedze a tyle rzeczy mam do zrobienia. Musze chyba sobie komp wylaczyc bo nic z tego nie bedzie :-D
 
hejka, wszystkie sie z września cieszą a pamiętacie czasy jak wrzesień był ZŁY

Mariolcia bardzo mi przykro. Buziaki

Malutka to gratulację, pierwszy termin zaliczony :)

monika a może pomogą Ci wysprzątać mieszkanie?
 
Mariolcia wspolczucia

Moje bachorki potworki w przyszlym tyg. do szkoly i chwala za to.

Laze polamana ,nocki do d. i juz chce konca!!!
Lena kochana wspolczuje nastrojow ,moze poszukasz czegos co ci humor poprawi.
Jakies wyjscie z przyjaciolka ,kino albo cos w tym rodzaju.Cos co nie dlugo nie bedzie takie latwe do zrealizowani.Trzymam kciuki za poprawe nastroju.

Ide kudelki wymyc ,bo wygladam tragicznie.
 
Cześć dziewczyny..

1 wrzesień dziś czyli oficjalnie za miesiąc rodzę :-) a mnie teraz dojdą wszyscy moi uczniowie z korków to sie troche dorobi.. ciekawe kiedy urodzę, już powiedziałam że urlop od nich biorę :-D

Mariolcia strasznie mi przykro! Tulę cię mocno :* Ja w 2010 miałam same pogrzeby i przeklęłam tamten rok.
 
Witam sie i ja z poczatkiem wrzesnia :-)
Witam i ja w ten wrzesniowy dzień ;-) tak asionek masz racje wreszcie cos w tv bedzie hehe:-D a ja jednak jutro na usg na 13 bo myszek bedzie mogl ze mna pojsc :-) hihi . Wiecie co ja to planowo otatnia do rozpakowania więc gdyby było tak terminowo to czekajcie na mnie hehe :-)
To ja chyba bede przedostatnia, a do tego nikt mi nic nie mowi o skroconej szyjce, zadnych skurczy, cesarki mi zrobic nie chca, moze tak sie skonczyc ze mnie jescze przegonisz moja dorga i bedziesz musiala czekac na mnie :laugh2:
Mariolciaaa wspolczuje
[*]

Mialam cos jeszcze napisac, ale mi sie zapomnialo.. :baffled: Wiec jak cos to dopisze pozniej ;-)
 
reklama
Lena głowa do góry, może dogadasz sie z jakąś mama i będziecie dzieciaki na zmianę do szkoły. Moja mama tak miala ze jak sie siorka urodziła to ja akurat szłam do szkoły do 1klasy i poumawiała się z mamami z sąsiedztwa ze będą dzieciaki na zmianę prowadzić i w sumie wszystkim to pasowało. Mój mąż też ma teraz strasznie dużo pracy i ciągle nie ma go w domu. Dzisiaj wyjechał wcześniej niż zwykle ale ma za to wcześniej wrócić żeby się dzieckiem zająć bo wczoraj to nawet jej nie widział a przedwczoraj przyszedł na sam koniec kąpieli i na mleczko.
 
Do góry