reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Październik 2011

Oj wspolczuje kobitki hemoroidow:( Moja mama się z jednym męczyła dośc długo, ale własnie ta masc procto cos tam pomogła jej :) ale cos mi sie zdaje, ze podczas porodu jak jest mocny nacisk na krocze to kazdej z nas moga wyskoczyc takie niespodzianki:(
 
reklama
Witam i ja po weekendzie ehh co za weekend pół soboty bolał mnie okropnie brzuch z lewej i prawej strony raczej tak wyżej a potem na noc biegunka :(
 
mileczka89 ja własnie musiałam się wziąc bo w czwartek dzieci do szkoły a nic nie mam porobione, i nawet jak mi się nie chce to muszę.....jeszcze kurcze ten ból krzyza mi tak dokucza, nie wiem jak dobrne do końca dnia.
 
witam i ja. wczoraj mialam skurcze dopoki nie zasnelam. jedyne co dobre w antybiotyku to to ze spie po nim jak zabita. 12 h snu dobrze mi zrobilo.

mileczka wielki kooooop w dupe :-D
 
hej
malutka szkoda, że posta wcięło bo zastanawiałam się ostatnio co u Ciebie. Widzę, że suwaczkie się nie zmieniły więc nadal jesteś w dwupaku.

Zimno na dworze ale ja się cieszę i nie mogę się już doczekać jesieni tej wczesnej kolorowej, pachnącej, liści kolorowych i kasztanów :).
 
jestem i ja :)


Cześć, witam sie wtorkowo :)

Proszę, niech mnie któraś kopnie w dupe, bo mam tyle roboty a nic mi sie nie chce :)

Przyjemnego dnia zyczę :)

mi sie tez nie chce :/ moge cie kopnac i poprosze o to samo hehe

witam i ja. wczoraj mialam skurcze dopoki nie zasnelam. jedyne co dobre w antybiotyku to to ze spie po nim jak zabita. 12 h snu dobrze mi zrobilo.

mileczka wielki kooooop w dupe :-D

to sobie pospalas :) fajnie

jagmar ja nie lubię jesieni :-) ale teraz z wiadomych przyczyn czekam na nią z utęsknieniem :cool2:

chyba teraz kazda z nas polubi :)
 
pysia wiele osób nie lubi jesieni ale ja uwielbiam wrzesień i początek października, kiedy jest jeszcze w miarę ciepło i kolorowo. Jak jarzębina wisi na drzewach i liście kolorowe spadają. Niestety od połowy października i listopad to się robi wielka kupa i tego już nie lubię. Później z utęsknieniem czekam na śnieg, który uwielbiam bo nie jestem zmotoryzowana. Niestety szybko mi się nudzi i tęsknię za majem :)
 
reklama
cześć laseczki, długo mnie nie ma ale to wszystko, że jeszcze ze wszystkim łącznie z remontem jesteśmy w czarnej d..... :zawstydzona/y:
zaczynam już wątpić w to, ze zdążymy ze wszystkim na czas :-( mam nadzieje, tylko że nasz dzieć nie będzie chciał szybciej przyjść na świat bo nawet póki co nie mamy ogarniętego kącika dla małej

nie nadrobię was bo za dużo naskrobałyście, mam nadzieje że u wszystkich jest wszystko oki
pozdrowionka i głaski dla brzuszków, jak tylko sie ogarnę to może na dłużej wrócę, bo póki co nawet humor mam do d....
 
Do góry